Wpis z mikrobloga

Jakaś ukraińska aktywistka z ponad 120 tys obserwującymi na twitterze:

Im dłużej czekamy na zatwierdzenie myśliwców F-16 dla Ukrainy, tym bardziej doświadczonych pilotów Ukraina traci. Nie da się obronić naszego nieba za pomocą sowieckich śmieci, takich jak MiG29


https://twitter.com/dkaleniuk/status/1641037365039833091

Jak tam wykopki? Czy nie jest wam wstyd jako Polakom, że przekazaliście Ukraińcom takie "sowieckie śmieci"? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ukraina #wojna
Pobierz neurotiCat - Jakaś ukraińska aktywistka z ponad 120 tys obserwującymi na twitterze:
I...
źródło: hahah
  • 54
@MirekStarowykopowy: A ty serio nie rozumiesz o co mi chodzi? Przecież ja nie neguję tego, że te samoloty nie są cudem techniki, ale powiedz tak szczerze, skoro jednak je daliśmy (my i Słowacja) i, jak dotąd, zrobiliśmy to jako jedyni to czy niektórzy Ukraińcy naprawdę nie mogliby się czasem ugryźć w język? W tym żebraniu o te F-16 naprawdę potrzebna była ta wstawka o "sowieckim gównie" - MiG-29? Tak robi robi
Jakaś ukraińska aktywistka z ponad 120 tys obserwującymi na twitterze


@neurotiCat: Nie no całe 120 tysięcy obserwujących, faktycznie musi to być głos kraju w którym żyje ponad 30 milionów ludzi. XD

Tak tylko przypomnę, że Kurdej Szatan która pisała o polskich służbach zabijających ludzi na granicy miała ponad milion obserwujących. Rozumiem, że na podstawie jej postu należy uznać Polaków za morderców? No bo w końcu PONAD MILION obserwujących.
@BayzedMan: Co jest nieprawdziwego? To, że dostali te MIGi i mnóstwo innego sprzętu za darmo, w ramach wsparcia i gadanie o tym, że to złom i nie da się tym obronić to bezczelność. Gdyby to powiedział polityk, a nie jakaś influencerka to uważam, ze wsparcie powinno być wstrzymane - niech się bronią kamieniami, jak są tacy cwani.
@neurotiCat: Niezła chamówa. Jesteś bezdomny i głodny, dostajesz schabowego z kartoflami, zjadasz, a potem mówisz, że to gówniane jedzenie i ktoś ma ci dać homara w maśle, bo jak nie to się obrazisz. Haha. A tym wypopkom to już się nieźle postrało we łbach od pisowskiej/ ukraińskiej propagandy. Plują im jawnie w pysk a ci się oblizują i na każde kolejne żądanie klaskają uszami.
powiedz mi, że nie wiesz o czym mówisz bez mówienia, że nie wiesz o czym mówisz. xD


@Drmscape2: ok szybkie pytanie:

Jaki radar pokładowy ma F16? :p

Rozwalają mnie ludzie co jeszcze rok temu widząc skrót ppk, myśleli że chodzi o pracownicze plany kapitałowe, a dziś wielcy znawcy sprzetu.

Widziałeś w ogole f16 badz mig29 nażywo? :p