Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że mogę. Tylko gdzie jest ta opcja xD


@Karashiv: w przypadku PKO, które jest sto lat za Murzynami z niemal wszystkim musisz iść do placówki i zdefiniować konto bankowe do zwrotu środków. Potem już normalnie sobie klikasz przez internety. Przescrolluj tag bo już się pojawiały pytania o to TFI.

I nie słuchaj tych bzdur co ten typ wyżej pisze.
@Karashiv: jakimi bzdurami. Fakt jest taki, że nie możesz w każdej chwili wypłacić np. w tej chwili, bo musisz robić rzeczy o których nikt cie nie poinformował, gdy się do tego zapisywałeś. Być może będziesz miał jeszcze inne przeszkody, ale to ja piszę głupoty, zabawne. Gdybyś mógł teraz i w każdej chwili wypłacić to ten wątek nigdy by nie powstał. Powodzenia w życiu
@Karashiv:

Dzięki, bzdurami się nie przejmuję.


I słusznie Szczególnie, że typ wyżej już zaczyna "jakieś inne przeszkody" wymyślać. Uwielbiam takich teoretyków.

Po prostu nigdzie nie mogłem znaleźć tej informacji.


Ano to zależy od TFI. W PKO musisz rachunek zdefiniować w oddziale tak jakby to były jakieś lata 90., a np. w NN wystarczy zlecić zwrot, wkleić nr konta i tyle twojej roboty.
@Myszka_

jakimi bzdurami


Tymi które piszesz.

Fakt jest taki, że nie możesz w każdej chwili wypłacić


Bzdura.

bo musisz robić rzeczy o których nikt cie nie poinformował, gdy się do tego zapisywałeś.


Bzudra. Jakie np?

Być może będziesz miał jeszcze inne przeszkody, ale to ja piszę głupoty, zabawne. Gdybyś mógł teraz i w każdej chwili wypłacić to ten wątek nigdy by nie powstał.


XD
@Myszka_: ooo, wyszła twoja prawdziwa natura chamie. :)

Czy ja do ciebie pisałem głąbie? Nie, skończyłem z tobą rozmowę. Wystarczająco się już ośmieszyłeś w tym wątku więc #!$%@? i zajmij się #!$%@? swoich bzdur w swoim patologicznym kręgu, a nie wprowadzasz obcych ludzi w błąd.
@EpicKris: kolejny głupio mądry. Jak może wypłacić w KAZDEJ CHWILI to niech to zrobi a nie pisze wątek, że nie może i nie ma opcji. Co wy we łbach macie, zresztą kij z wami, nara
@Myszka_

kolejny głupio mądry


Lepiej głupio mądry niż głupi jak ty.

Jak może wypłacić w KAZDEJ CHWILI to niech to zrobi a nie pisze wątek, że nie może i nie ma opcji


Jak nie wiesz gdzie na pilocie tv jest opcja włącz/wyłącz to też twierdzisz, że TV nie da się włączyć xD?

Co wy we łbach macie, zresztą kij z wami, nara


No uciekaj.