Wpis z mikrobloga

Trochę pomogło ale jeszcze kilka problemów zostało


@PrzegrywNaZawsze: co to znaczy? Jeśli terapeuta faktycznie rozwiązał kilka twoich problemów to były to bzdury nie problemy (bez urazy). I nie mówię to jako lajkonik bo też chodziłem. Terapeuta nie jest w stanie zwalczyć kompleksów, problemów w pracy, w domu, z wyglądem, wagą, pieniędzmi, znajomościami nie pomoże w niczym z przeszłości, nie doda odwagi ani nie uczyni bogatszym (przeciwnie :P )

Jeśli po 15
@Panas Spojrzenie z zupełnie innej perspektywy na różne kwestie. Lepsze radzenie sobie w sytuacjach społecznych z czym miałam problem i wszystko rozkminiałam w domu przez bardzo długi czas. Stawianie granic - tu duży postęp. Dostrzeżenie pewnych schematów zachowań, które teraz (gdy widzę) szybko koryguję, zwłaszcza w relacjach z mężem.
Wiesz, proces trwa jeszcze po terapii, codziennie wzrastamy. Do tego uważam, że trafiłam na świetną terapeutkę, bardzo mądra i doświadczona kobieta, a jej
Jeśli terapeuta faktycznie rozwiązał kilka twoich problemów to były to bzdury nie problemy (bez urazy). I nie mówię to jako lajkonik bo też chodziłem. Terapeuta nie jest w stanie zwalczyć kompleksów, problemów w pracy, w domu, z wyglądem, wagą, pieniędzmi, znajomościami nie pomoże w niczym z przeszłości, nie doda odwagi ani nie uczyni bogatszym (przeciwnie :P )


@Panas: ale wiesz, że terapeuta nie rozwiązuje problemów pacjenta/klienta? bez obrazy, nie mówię tego