Wpis z mikrobloga

@Cybek-Marian: nie dobrze mordzia, polecałbym odbijać ogólnie od używania tego typu stygmatyzujących określeń, bo to żadnych korzyści z tego nie ma, a jedynie może rzucać jakieś negatywne światło na nie wiadomo kogo i nie wiadomo po co.
Jak ludzie słyszą takie słowo to oni nie myślą, że to człowiek co w salonie mercedesa furki klientom wciska, tylko zaraz w głowie skojarzenia jakieś mają, że pod szkołą dzieciom rozdaje pierwszą działkę narkotyków
@Cybek-Marian: no ja to miałem wspólnego bo raz gnoje w piwnicy coś kopcili co śmierdziało dziwnie to na policję zadzwoniłem i okazało się, że narkotyki właśnie, nie wiem co się z tymi ludźmi porobiło, kiedyś to szedł chłop do wojska, nie miał czasu na głupoty, teraz to wszystko takie jakieś nie wiem, bezstresowe wychowanie wychodzi chyba właśnie, albo od dobrobytu się w dupach poprzewracało.
Marek Kotański moim przyjacielem był, on też
@Hissis: pan Marek Kotański był wielkim człowiekiem tak
Karol Wojtyła tak
a teraz gendery homoerotyczne norkomania upadek panie kolego
degrengolada
kiedyś to by zomo spalowalo i by był spokuj panie a nie marsze jakieś przebierańcy
hip
hop
@Cybek-Marian: no i jeszcze ten Tusk do tego teraz ludziom mąci w głowie, chce manipulacje jakieś robić, oszukiwać, znowu nakraść się i pewnie do Brukseli uciekać, to jest naprawdę diabeł wcielony....
Dobrze, że Pan Kaczyński to jeszcze wszystko trzyma w kupie jakoś, żeby to miało ręce i nogi, bo inaczej to byśmy już dawno wszyscy na ryj padli, ale że Pan Kaczyński z Boską pomocą jest, i że mu się chce,