Wpis z mikrobloga

2021: szczepimy się nawet 3 dawkami i z powodu immunizacji temat przestaje być tak dużym zagrożeniem


@xiv7:

LOL!

w okolicach kwietnia-maja 2021, zanim na dobre ruszył program szczepień, przeciwciała miało już 50% populacji
nawet w grupie 70+ w grupie nieszczepionej było ponad 50% ozdrowieńców!
(przeciwciała w grupie 70+ miało 80% bo szczepieni też już tam byli)
https://wykop.pl/link/6382493/45-dzieci-w-polsce-juz-przechorowalo-koronawirusa
https://www.pzh.gov.pl/projekty-i-programy/obserco/raporty/

w maju 2021 cały cyrk powinien zostać zakończony W MAJU 2021!

a oni
Pobierz Adam_Prosty - >2021: szczepimy się nawet 3 dawkami i z powodu immunizacji temat przes...
źródło: 273064597_2748620491951111_3119178137212074671_n
@xiv7: Takie wróżenie z fusów
2023 problemy z płynności bankową, prewencyjny konflikt aby utrzymać walutę rezerwową, masowe migracje
2024 wdrożenie nowego systemu płatniczego, problemy żywnościowe, podział UE na ~ PIGS, UK,DE,NL(Bogate kraje), (Wschód)
2025 wprowadzenie tożsamości cyfrowej, totalna cenzura aby wygrać z kryzysem
awres - @xiv7: Takie wróżenie z fusów
2023 problemy z płynności bankową, prewencyjny ...
i z powodu immunizacji temat przestaje być tak dużym zagrożeniem


@xiv7: XDDDDD

Przypominam, że jeszcze dokładnie rok temu próbowano przeforsować segregację sanitarną by jeszcze bardziej wymusić szczepienia.

Prawda jest taka, że gdyby nie "emocjonalne wygenerowanie zapotrzebowania na szczepionkę" to obstawiam, że nie zaszczepiłoby się nawet 50% ludzi. Ludzie nie szczepili się bo bali się wirusa tylko dlatego, że zostali poddani socjotechnikom. Deal with it.
Prawda jest taka, że gdyby nie "emocjonalne wygenerowanie zapotrzebowania na szczepionkę" to obstawiam, że nie zaszczepiłoby się nawet 50% ludzi. Ludzie nie szczepili się bo bali się wirusa tylko dlatego, że zostali poddani socjotechnikom.


@Krupier: Ten wirus od początku był tak groźny że bez nakręcania sraczki w TV całą dobę nikt by nawet nie wiedział że jest jakiś nowy wirus i przypisano by to mocniejszej grypie w tym sezonie.
Ja stawiam
@xiv7:
2021: skuteczność dwudawkowej szczepionki 100%
2022: skuteczność trzeciej dawki dwudawkowej szczepionki 100%
2023: rozważamy wprowadzenie piątej dawki dla osób z grupy ryzyka

xD
@Pieniek1991: garstka nie garstka, ale przez nich nie mogłem iść na basen, na siłownie, pograć w kosza czy siatkę, musiałem kombinować,l aby nocować w hotelu, sapali do mnie za maski, na innych nasyłali SOK czy tam Policję, cyrk na granicach, nie wspomnę o komedii związanej z lasami. Teraz mamy przez tą garstkę kretynów inflację. Zawsze to mówię, bierna akceptacja to największy rak.
@ramirezvaca Przecież ja to wiem i setki razy już to tu opisywałem w tym covidowym kapuścianym łbom ale i tak nigdy to nie dotrze. Całe szczęście że u nas te obostrzenia były nielegalne więc szło to obejść ale weź pomyśl że mieszkamy w takiej Australii lub choćby zachodniej Europie...