Wpis z mikrobloga

Echh, dlaczego ja to sobie robie. Ale jakoś dawno nie grałem, już chyba z 4 lata returning nie był odpalany. Ciekawe ile się zmieniło - w sensie ile #!$%@? z innych modów i dodali tutaj. Idę pod zręczność, nigdy nie grałem łucznikiem
#returning #gothic2 #gothic
  • 8
@falwack: łucznik to nudna klasa, polecam rycerza śmierci. Jak masz pytania o returninga to wejdź na discord kajmy albo pytaj priv, w returninga grałem zdecydowanie wiecej niż bym sobie tego życzył xd
@styxu: Tak
@Wookie2020: Możliwe, nigdy nie grałem a chce spróbować. Na discorda kajmy nie wejde bo mam tam bana za mówienie prawdy, ale mam pytanko w sumie. Kiedyś była taka łódka w porcie co można nią było popłynąć na wyspę z przeklętą latarnią. Usunęli ją czy ona jest teraz w innym miejscu? Sprawdziłem każdą łódkę w porcie i żadna mnie nie przenosi na te wysepke z latarnią
@BarszczSosnowskiego: Znaczy ja chce ogólnie iść pod zręczność, łuk to tylko taki dodatek. Może i jest słaby, nie wiem, ocenię sam :D
Dzięki za info odnośnie łódki. Szkoda, że jej nie ma, brakuje mi 3 ostryg dla Halvora i nie widze więcej muszli w okolicy miasta :/
@BarszczSosnowskiego: Faktycznie pominąłem tam aż 4. Tam jest tyle tych krzaczorów, że nic kompletnie nie widać, ech trzeba iść do Jarkendaru i ulepszyć sobie ognika
@styxu Myślałem raczej o szpadach (ogólnie 1h) + łuk. Na razie jak na początek gry to bardzo mi się podoba ten "build" tylko musze troche podbić łuk, a zabrakło mi niestety już pieniędzy XD