Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w Biedronce i specjalnie kolejny raz sprawdziłem. NIE MA POLSKICH FRYTEK. Są np. z Belgii ale nie ma z Polski. No ja #!$%@?. Ziemniaków u nas nie ma tylko musimy z Belgii frytki importować? Zarabia belgijski rolnik, belgijski przetwórca podatki zapłacą w Belgii a nasi ni #!$%@?. Halo Biedronka !!!!!

No i jeszcze patrzę papryka za 21zł/ kg i to z IZRAELA !!!
A na Broniszach w hurcie od 12 do 17 zł max.
https://www.fresh-market.pl/ceny/z-rynkow-hurtowych/bronisze
Oczywiście nie kupiłem ani frytek ani papryki. Obok mam inny sklep.

Halo Biedronka czy was lekko pogrzało? Czy już nikt nie kontroluje handlowców a oni biorą kasę pod stołem od dostawców.
A i jeszcze ziemniaki lub cebula wiekości orzechów. JPRDL
No #!$%@? myślicie że ja mam krasnoludki do obierania tych małych gówien? Też nie kupiłem. Przecież nie będę się #!$%@?ł pół dnia z obieraniem.

Nie szanujecie klienta to klient was oleje.

Dawać mnie tu polskie frytki w ofercie i duże ziemniaki oraz cebulę.
I żebym nic z Izraela nie widział.
Coraz #!$%@? ta wasza oferta.

Dajcie plusa zróbmy awanturę. Trzeba wspierać polskie rolnictwo i polskich przetwórców.

#afera #biedronka #gospodarka #rolnictwo #wies #handel

Czy przeszkadza ci fakt że Biedronka nie ma w ofercie polskich frytek

  • TAK 59.8% (146)
  • NIE 40.2% (98)

Oddanych głosów: 244

  • 12
@ery78:

Ta papryka za 21zł z Izraela. Tam ktoś u was nie kuma że mamy kosę z Izraelem i sami sobie w stopę strzelacie.
Ktoś tak w ogóle kontroluje co na sklep przyjeżdża czy na przodzie ładny towar a potem ziemniaki jak orzechy?
Pobierz e.....8 - @ery78:  

Ta papryka za 21zł z Izraela.  Tam ktoś u was nie kuma że mamy k...
źródło: ff
@ery78: Nie przeszkadza mi to wcale.

Agrounia już kręciła aferę o brak oznaczeń zagranicznego pochodzenia myśląc, że Polacy to patrioci ekonomiczni. Po wielkich bojach i wzywaniu policji do biedronek w całym kraju są już poprawnie oznaczone belgijskie frytki, duński boczek i izraelska papryka. Polacy dalej kupują i mają to w dupie, a rolnicy są zszokowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ery78:

A i jeszcze możecie napisać jakie produkty z polski powinny być w Biedronce z Polski a są zagraniczne.
Może pójdzie w eter bo się widzę biurwy z prezesami rozleniwiły zbytnio w tej Biedrze albo korupcja gruba idzie.
O Lidlach czy Kauflndach to nawet nie piszę bo bojkotuje je od zawsze z dwóch powodów, mają za dużo towarów z Niemiec i po drugie praktycznie nie płacą podatków. To ja przecież nie