Wpis z mikrobloga

Hej wykopki fajni tagów #ukraina i #wojna #onuce i #ruskie ci dobrze i źli o jakiegoś czasu ciągle spamuje tutaj użytkownik nazywa się @RazumichinZiK, powołuje się on na prawo do wolności słowa sam gdy dostał jednak bardzo celny kontra argument zaczął kasować moje wypowiedzi jest to stygmat onuca i co dziennie będę publikował to oświadczenie mówiąc w prost

"Prawda jest taka że nacjonaliści z UPA mordowali, prawda jest taka że ten temat jest wybierany do jątrzenia konfliktu między Polakami a Ukraińcami. Jako Polak wykształcony świadom historii jestem w stanie rozmawiać o błędach przeszłości i szukać porozumienia by pokonać wroga nas Polaków i Ukraińców. Ktoś kto mimo tego dalej #!$%@? i ciągle mówi nie siadając do rozmowy jest dla mnie ruskim onucem który jak pisałem wyżej po prostu pragnie jątrzyć konflikt. Ukraina teraz przelewa krew która kiedyś przelała w Polsce, teraz Ukraina walczy o wolność naszą i spokój naszych dzieci o równowagę tę części Europy. Będę wspierał pułk Kalinowskiego, będę wspierał dążenia Europejskie Ukrainy bo ta w 2014 roku powiedział do jakich wartości chce dążyć przeciwko jakim stawać. Niech żyje Polska, Sława Ukrainie, Wolna Białoruś!"

ruskie i rządy autorytarne mają to do siebie że chcą wykorzystać demorkacją i wolność słowa gdy jednak pojawia się opcja tej przeciwko nim starają się wyciszyć wypowiedz która trafia w ich linie myślenia @RazumichinZiK jesteś zwyczajnym onucem tacy jak Ci @Grooveer, i nowi @cotusie90 @Marienburg (liste będę starał sie aktualizował tak by czyści portal z tych robatków informacji) proszę o wypisywania tych finansowanych kurtyzan :)
  • 8
@JemKredki1983: wolność słowa jest dopóki jesteś taką samą onucą jak on i jemu podobni. Reszcie można kasować komentarze i dalej powoływać się na wolność słowa. To taka sama hipokryzja jak to, że ich rodacy z wytatuowanymi swastykami poszli walczyć z nazizmem XD
powołuje się on na prawo do wolności słowa sam gdy dostał jednak bardzo celny kontra argument zaczął kasować moje wypowiedzi


@JemKredki1983: XDDDD

Typowa "wolność" wypowiedzi w rozumieniu "wolnościowców" - wolność jest wtedy jak im wolno mówić wszystko a tym kogo nie lubią już nie.