Wpis z mikrobloga

#przegryw
-nie mogę nikogo poznać przez internet...

#normictwo
-po prostu gdzieś wyjdź!

Przegryw *wychodzi i nikogo nie poznaje, nawet nowych kolegów*

Normik:
-wyszedłeś w złe miejsce;
-źle wyszedłeś, musisz inaczej;
-bo wyszedłeś źle ubrany, to trzeba się umyć, ubrać, wyperfumować i najlepiej schudnąć, pójść do barbera, założyć drogi zegarek i wyjść w fajnym aucie pojechać gdzieś;
-inaczej musisz wychodzić, dziś w barze/klubie/na siłowni już się nikogo nie poznaje, w innych miejscach spróbuj;
-weź wyjdź na imprezę tylko taką dużą do innego kraju, moja kuzynka była ostatnio w Holandii i w 4 dni wyrwała 2 facetów, cały długi weekend zabawy a wydała tylko tyle co na bilety bo już na miejscu jeden kolega na nią czekał i jej wszystko stawiał i tam poznała drugiego i on też jej wszystko stawiał, to musisz tak wyjść jak ona wyszła mówię ci;
-mój sąsiad młodszy wyrwał fajną dziewczynę jak kręcił reklamę drogich ciuchów bo jest modelem to może też nie wiem weź spróbuj być bardziej jak model a mniej jak ty;
-moi rodzice poznali się na obozie harcerskim to zapisz się do harcerzy grasz na gitarze przecież a to to samo to nic że masz 30 lat zapisz się oni fajne obozy mają i dużo tam dziewczyn jest;
-mój dziadek wyrwał moją babcię na kursie tańca to weź spróbuj, mówię ci on na tym kursie to jedyny chłop był bo reszta na wojnie umarła to idź na kurs tylko różnych musisz spróbować bo różne są;

#heheszki #zwiazki #tinder #seks #blackpill #redpill #bekaznormictwa #p0lka
Pobierz wqeqwfsafasdfasd - #przegryw 
-nie mogę nikogo poznać przez internet...

#normictwo
-...
źródło: dwur
  • 13
dupy też bunkrują się po domach


@marcus777: One mogom, chłop ma wychodzić i polować ew. poznać "szarom myszkem" i zrobić z niej swoją " za dnia księżniczką w nocy zaś szmatą".

Chyba, że jest brzydki to ma pracować po 12h dziennie a potem płakać w poduszkę i zabić się po 50r.ż. żeby przypadkiem za dużo z NFZ i ZUS nie ciągnął.
@wqeqwfsafasdfasd

Tymczasem Chad wychodzi z domu po 3 nieprzespanych nocach podczas których oddawał się libacji alkoholowej i wciągał kryształ, ma brudne i poszarpane ubrania i te 3 dni się nie mył. Po chwili od wyjścia, na ulicy losowo zagadują go 3 juleczki:
"Hehe cześć przystojniaczku, robimy dzisiaj damski wieczorek, ale możemy dla ciebie zrobić wyjątek, chcesz do nas wpaść hihi?"
@Notes: Ale ty chyba nie rozumiesz co tam jest napisane. Przykładowo kursy tańca były fajnym sposobem żeby kogoś poznać po wojnie ew po wejściu do UE jak wyjechały miliony chłopa.

Chodzi o to, że te mityczne "wychodzenie" nie działa jak kilka lat temu, bo podrywanie na siłowni to seksizm, w barze to pewnie chce upić i zgwałcić itp.
@wqeqwfsafasdfasd działa działa ;) tylko akurat nie u was…

A tak trochę bardziej poważnie to również napiszę, ze działa ale to niebiescy tak ze raz czy dwa wyjdziesz na kurs tanca i cyk odrazu masz przyjaciół i dziewczynę. Oskary czy inne normictwo tez tak nie ma… bo „wyjście do ludzi” to proces który trwa latami praktycznie od dziecka i automatycznie mając bogate życie towarzyskie to gdzieś (często zupełnie przypadkiem) poznaje się nowe