Wpis z mikrobloga

@wjtk123:

Ukrainie nigdy nie braknie polskiej artylerii


Dopóki będą za nią płacić chciałeś chyba powiedzieć. Moce przerobowe są potrzebne także dla naszego wojska więc akcja PANDA była jednorazowa.
Dopóki będą za nią płacić chciałeś chyba powiedzieć. Moce przerobowe są potrzebne także dla naszego wojska więc akcja PANDA była jednorazowa.


@Aquamen: Chciałbyś.

Na nagraniu znajduje się 2S1 Goździk. Widoczne są specyficzne obniżone fragmenty stropu nadwozia. Oczywiście byłoby łatwiej, gdyby orki dysponowały normalnymi kamerami, a nie szmelcem na poziomie lat 80.
Pobierz
źródło: 2s1
@Aquamen: Jezu co za jakość, to napewno Ukraina? Znając praktyki kont na telegramie zarządzany przez fsb to Ja wcale bym się nie zdziwił gdyby to było nagranie które ma kilka miesięcy i dodane teraz żeby podbudować ego kacapów ;)
@koala667:

Znając praktyki kont na telegramie zarządzany przez fsb


Jego autor ma lub mial tu konto, mocno ciśnie po ruskach, nie wiem jak można dojść do takich wniosków, że to agent fsb ale w sumie to wykop więc nie dziwi, z Zeleńskiego zrobilibyście onucę jeśli byłoby trzeba xD
@Aquamen: Jaki agent? do tego żaden agent nie jest potrzebny. Na telegramie jest dużo kont opłacanych/zarządzanych przez rosyjskie służby i to nie jest żadną tajemnicą.
@koala667: wszędzie służby, ostatnio otworzyłem lodówkę i wyskoczył mi z niej agent fsb krzycząc "oddawaj ogóra pszeku" po czym trzymając go w dłoni oddalił się za drzwi. Wiem o czym mówisz.
@wjtk123: ja przegrałem? Gościu skompromitowałeś się samemu własnymi wpisami w jednym mówisz NIE DA SIE OKREŚLIĆ JAKA TO HAUBICA by w drugim stwierdzić TO GOŹDZIK ONUCO

Mam tu takich jak ty na pęczki, wszyscy tacy sami( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cosmo77: czy każdy lewak musi wetknąć w swoje wpisy jakiś gejowski wątek? Co z wami nie tak ludzie? Ja jestem hetero ale w rozmowie o pogodzie nie wciskam zdania "a wiesz taka pogoda to by człowiek sobie cycki pomacał hyhy"

Chorzy ludzie.