Wpis z mikrobloga

@Artok: Kiedyś szukałem głupoty prawnej więc wlazłem na grupę na fejsie porady prawne. Czasami do srania czytam co tam ludzie wypisują i jak czytam co te MADKI wypisują to ja #!$%@?.

Każda ma takie problemy, że nie dałbym jej chomika w opiekę a co dopiero dziecko.
Dziwnym trafem każda na profilowym wygląda jak pani w załączniku.

Najlepsza była co miała dziecko z 3 facetami i ostatni partner też #!$%@?ł i nie
kodecss - @Artok: Kiedyś szukałem głupoty prawnej więc wlazłem na grupę na fejsie por...

źródło: 4965c4c3fec65f0e91b8e62b51a6b17a

Pobierz
@Artok: A to nie jest przypadkiem tak że te komentarze są pisane przez troll konta wynajęte do walki z szeroko pojętymi prawami kobiet a potem repostowane na wykop z innych kont tych trolli żeby narzucać narrację klienta i zgarniać poklask faszystów i innych zamordystów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Artok: Co wy chcecie od kobietek w cuckoldstanie. Rok temu była sprawa w której para patologiczna znęcała się nad dzieckiem. Konkubent patus alkoholik podobno się znęcał, ale matka dziecka dwuletniego zabiła dziecko gdy konkubent był w pracy. Sędzina skazała gościa na kilka lat więzienia- bo nie powinien zostawiać matki z jej dzieckiem samej bo psychiczna. Madka dostała 1,5 roku zawiasów, ale chyba zamieniono na rok w zamkniętym oddziale psychiatrycznym. xD To
A nie wpadliście na to, że to może być trolling? O zgrozo…. Może nawet nie kobieta wypisuje takie bzdury, żeby potem na wykopie czytać z uśmiechem na ustach jak się gotujecie? Pamietam jakie zabawne było tutaj wypisywanie głupot na forach dla matek i wyśmiewanie się z „bólu dup” może ktoś odwrócił sytuacje?
Rok temu była sprawa w której para patologiczna znęcała się nad dzieckiem. Konkubent patus alkoholik podobno się znęcał, ale matka dziecka dwuletniego zabiła dziecko gdy konkubent był w pracy. Sędzina skazała gościa na kilka lat więzienia- bo nie powinien zostawiać matki z jej dzieckiem samej bo psychiczna. Madka dostała 1,5 roku zawiasów, ale chyba zamieniono na rok w zamkniętym oddziale psychiatrycznym. xD To była bardzo medialna sprawa, ale wyrok media przemilczały.


@