Wpis z mikrobloga

Wiem, że to głupie i proszę o wybaczenie, ale byłem podpity i nie myślałem trzeźwo.

Otóż wszedłem sobie na Czaterię, żeby zobaczyć co za ludzie tam przesiadują i trochę z nimi się poprzekomarzać. Jak byłem młodszy, to parę spoko dziewczyn poznałem, z którymi mimo to kontakt się urwał, ale fajnie się rozmawiało.

No i coś tam kłócili się między sobą o związki kobiet i facetów, że różnica wieku według lasek nie powinna być duża. Że udany związek to najlepiej rówieśnicy.
Z racji, że chyba jedna nastolatka się we mnie #!$%@?, bo uśmiecha się, chodzi za mną po osiedlu, czerwieni się, a nawet słyszałem że jestem "ten jej" itp. dla jaj napisałem, że mam na oku 17nastkę. Sam mam 31 prawie.
Myślałem że P0lkom dupy popękają. Jedne mnie straszyły prokuratorem i Policją, że skriny robią i wysyłają. Inne były oburzone, że jak to tak można z młodszą o tyle lat. Inne mnie błagały, żebym poszukał sobie w swoim wieku.
Oczywiście wszystkie po 30 a te które odpowiedziały łaskawie czy mają kogoś, oczywiście nie.

Widać boli P0lki, że chłop może chcieć młodszą. Oczywiście no Ona akurat trochę za młoda, ale chodzi o zasadę.

#przegryw #p0lka
  • 10
@Samotny-i-przegryw:
Aż mi się wujek przypomiał, który jak dobrze pamiętam, jakoś 15 lat temu jeszcze heheszkował, że takie nastolatki goronce som i sam by przygarnął, a dzisiaj ma dwunastoletnią córkę, zbliżającą się do bycia "legalną", to nagle mu jednak przeszkadza randokowanie dorosłego faceta z niepełnoletnią. I z Wami będzie tak samo, o ile w ogóle będziecie mieć dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)