Wpis z mikrobloga

Uwielbiam czytać te wycie #neuropa nt. dobrego wyniku w sondażach #konfederacja


@BigDaddyy: O, to ja widziałem póki co tylko wklejanie kompromitujących wypowiedzi Konfederatów z przeszłości i płaczace kuce, że czemu, że nie wolno takich rzeczy teraz pokazywać i to wcale nie ich poglądy i nie prawda xD

Fikołki takie od tygodnia lecą, że już polowa zaliczyła kwalifikację na igrzyska olimpijskie, ja tam się bawie świetnie ( ͡° ͜ʖ ͡
A ile fikołków leci nt. KO bo przecież nigdy nie dotrzymywali obietnic więc nie należy brać na poważnie to co mówi Tusk.


@BigDaddyy: Tak? No pokaż, bo póki co widziałem tylko, że kuce tak to sobie mówią, a w sumie nie widziałem za dużo tych wyborców KO, którym te propozycje przeszkadzają. Głównie krytykują formę, że będzie to transfer pieniędzy do deweloperów, ale nie sam pomysł regulowania tego przez państwo.

Ale bawi
Nawet nie próbuję bo nie potrzebuję troli przekonywać.


@BigDaddyy: Bo dobrze wiesz, że to jest chochoł i istnieje tylko w twojej głowie xD

Szczekacie a karawana jedzie dalej.


Sure, cope some more ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jak, dzisiaj piątka Mentzena jest programem Konfederacji i nie ma w niej nic złego, czy jest populizmem dla debili i Mentzen nigdy tak nie myślał? Już się zdecydowaliście?
Uwielbiam czytać te wycie #neuropa nt. dobrego wyniku w sondażach #konfederacja. Widać, że boli dupa. Słychać wycie? To znaczy, że to jest dobra droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BigDaddyy: dokładnie od kilku dni kwik neuropków słychać aż na Mount Everescie xDDD

Serio nie traktujcie jednego piku tak poważnie xD


@johny-kalesonny: nie jeden pik, a średnia sondażowa kilku sondaży, niżej masz średnią z marca 2023

Polecam
Pobierz mrbarry - >Uwielbiam czytać te wycie #neuropa nt. dobrego wyniku w sondażach #konfede...
źródło: FsFapKLXgAA7r_U
nie jeden pik, a średnia sondażowa kilku sondaży, niżej masz średnią z marca 2023


Polecam również spojrzeć na najbardziej wiarygodną sondażownie w ostatnich latach, czyli IPSOS ( ͡° ͜ʖ ͡°)


btw o ile się nie mylę był to sondaż dla okopress


@mrbarry: Tak, ale pik jest w marcu - nie chodzi o to, że sondażownie źle robią. Chodzi o to, że jest specyficzna sytuacja w marcu, bo
Widać, że boli dupa. Słychać wycie? To znaczy, że to jest dobra droga


@BigDaddyy: no boli dupa, bo skrajnie zamordystyczna partia wyrasta na trzecią siłę w tym kraju. Zakaz aborcji, zakaz rozwodów. Co dalej nas czeka? Nie wiem, ale to na pewno "jest dobra droga". Pytanie tylko do czego ta droga xD
Widać, że boli dupa. Słychać wycie? To znaczy, że to jest dobra droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BigDaddyy: Kij, a nie dobra.
Sam ostatnio pisałem, że chyba jedyną opcją byłaby dla mnie porządna libertariańska partia (jak np. "Możemy"), ale nie zaakceptuję samej idei wolnościowych reform bez pomysłu ich realizacji. Bo przy gwałtownych cięciach usług pokroju emerytury, służba zdrowia mamy katastrofę jeśli to nie jest rozsądnie zaplanowany proces.
Widać, że boli dupa


@BigDaddyy: już nawet PISowcy mają bardziej logiczny tok myślenia w wyborze partii, na którą zagłosują
Głos = Dostaje kasę od pana PIS, kto tyle doł

A konfiarz ? Konfiarz lubi jak kogoś innego dupa boli, dlatego głosuje na konfę, a to że dostanie większy katozamordyzm niż za PISu i zero zmian gospodarczych, którymi konfa sobie wyciera mordę, to już inna sprawa