Wpis z mikrobloga

Ukończyłem. Steam pokazuje 70.5h z czym się na luzie zgadzam. Czy było warto? Jak najbardziej.
Czy zrobiłem wszystko? Nie.
Czy nadrobię to czego nie zrobiłem? Najprawdopodobniej tak, ale to już jak wyjdzie DLC.

Grałem na poziomie "Bardzo trudny" (czyli ten najtrudniejszy) i było to moje pierwsze podejście do gry. I mam tu pewne zastrzeżenie, bo o ile ten poziom na początku rzeczywiście był bardzo trudny, tak po jakichś 10h w zasadzie zrobił się on dość łatwy.
Na pochwałę zasługują tutaj misje poboczne - były krótkie, zajmujące kilka minut, a były ogromne wątki z postaciami, które myślę, że w większości (Panam, Judy, Kerry, Rogue) mogłyby być częścią fabuły.

Jedyne co mi się nie podobało i strasznie mnie nużyło to aktywności NCPD i... kontrakty. Nie oszukujmy się, tych aktywności NCPD jest moim zdaniem zdecydowanie za dużo, czasami robiąc je czułem się jakbym odhaczał znaczniki na Skellige. Kontrakty niestety w sumie nie są lepsze. Zrobiłem większość, zostało mi z jakieś 10, ale nie mam już siły tego robić, przynajmniej w tym momencie. W pewnym momencie w te kontrakty wpada taka monotonność. Jest kilka kontraktów które się wyróżniają, ale większość w sumie polega na tym samym - idź, przeczytaj smsa, ukradnij coś/zabij kogoś/wgraj wirusa, wyjdź. Szkoda, że to zostało tak rozwiązane, moim zdaniem trochę słabo. Kontrakty jednak nadrobię, przy okazji wyjścia DLC. A tak, żeby przypomnieć sobie jak się w to grało.

Co mnie jeszcze mierzi, to jedna rzecz - pieniądze. W zasadzie nie wiem po co tutaj się zdobywa pieniądze, skoro jedyne sensowne rzeczy na które można je wydawać to pojazdy i mieszkania. Pytanie - czy warto to kupować, ciułać setki tysięcy żeby to wszystko kupić? No niezbyt, zwłaszcza, że najlepsze auto czy motor dostaje się w sumie za darmo.

Co tu więcej pisać, nie wiem. Chyba już tylko jedno.

Widzimy się w DLC, V (ʘʘ)
#cyberpunk2077
Pobierz falwack - Ukończyłem. Steam pokazuje 70.5h z czym się na luzie zgadzam. Czy było wart...
źródło: Cyberpunk 2077 Screenshot 2023.03.29 - 00.45.49.29
  • 1