Wpis z mikrobloga

Tydzień temu zakończyła się tragifarsa jaką była moja relacja z pewną dziewczyną poznaną na fajku w klubie, przez pół roku myślałem że coś się uda tym razem. Ostatni miesiąc było już widać brak jakiegokolwiek zaangażowania z jej strony. Po czasie widzę jakie błędy popełniłem i jedyne co mogę teraz zrobić to wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość bo z tej relacji nic już nie będzie. ()

#przegryw #randkujzwykopem
  • 3
@wladcawioski: Kiedy chłopy zrozumieją, że lasce się poświęca MAX (i tak za dużo) miesiąc, a jak znajomość nie progresuje (np. dotyk, pocałunek, zwalenie konia, seks, etc) to się olewa. Mam znajomych co mają podobne myślenie. Marnowanie czasu miesiącami i zawsze nic z tego nie wychodzi. Trzeba działać szybko i sprawnie, dzięki temu w rok przerobisz ponad 12 dziewczyn a nie 1. I zyskujesz doświadczenie, możesz eksperymentować różnych rzeczy, dotyku, pocałunków.

Serio,
@wladcawioski: Zdarza się. Polecam, abyś następnym razem spróbował już na 2-3 spotkaniu pocałować w usta. Wcześniej jednak (1-2 spotkanie) niech wejdzie chociaż buziak w policzek, np. na pożegnanie. Obserwuj reakcje. Jak się odwróci, gdy próbujesz w usta i wystawi policzek, to nie przejmuj się i w żaden sposób do tego nie nawiązuj. Na nastepnym spotkaniu próbujesz znowu. Jeżeli ewidentnie nie będzie chciała to to wyczujesz. Jeśli spotyka się z Tobą mimo