Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Przecież jest aktywnym przedsiębiorcą i byłym politykiem. Jego kariera była powszechnie znana gdy politykował.


@bastek66: widzę, że nie załapałeś.

Sławek jest w polityce bo to nakręca jego biznesiki. Swoją drogą co do pubu to pub nie należy do niego tylko do jego brata.
@Kryspin013: No to sobie założy kolejny albo znowu spróbuje sklep z bronią albo kantor. Wymień teraz gdzie Tusk pracował bo ja słyszałem tylko dawno temu że coś związanego z dachami albo kominami.
@Kryspin013: No to sobie założy kolejny albo znowu spróbuje sklep z bronią albo kantor. Wymień teraz gdzie Tusk pracował bo ja słyszałem tylko dawno temu że coś związanego z dachami albo kominami.


@bastek66: Po pierwsze, co mnie #!$%@? tusk obchodzi? Czy wy serio jak jakieś TVP musicie #!$%@?ć tuska do każdego tematu?
Po drugie to nieźle macie sprane mózgi, że nie widzicie tego jawnego cynizmu memcena.
@Kryspin013: Myślałem że skoro zaczynasz ze mną gadać nt karier poza politycznych polityków to się nim interesujesz.
Ależ ja uwielbiam cynizm i ciesze się że Mentzen go wykorzystuje. Ciekaw jestem czy wyborcy tuskmatoła dostrzegli go u niego w ciągu tylujego lat w polityce, bo ten to ma go od groma.
@Kryspin013: Myślałem że skoro zaczynasz ze mną gadać nt karier poza politycznych polityków to się nim interesujesz.

Ależ ja uwielbiam cynizm i ciesze się że Mentzen go wykorzystuje. Ciekaw jestem czy wyborcy tuskmatoła dostrzegli go u niego w ciągu tylujego lat w polityce, bo ten to ma go od groma.


@bastek66: No to odpowiadając ci serio po co i kiedy ktoś miałby się zajmować jakimiś swoimi mikro biznesami skoro został
@Kryspin013: Chodziło mi co robił przed polityką, teraz Tusk powinien iść na emeryturę, w końcu zapracował.
Z posłów konfy to wszyscy oprócz Bosaka i Winnickiego byli albo przedsiębiorcami albo np. jeden narodowiec jest prawnikiem, Braun z wykształcenia polonistą ale zajmuje się tworzeniem dokumentów. Wszystko jest podane na stronach posłów na sejm.gov.pl