Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wyniszcza mnie samotność panowie.. nie wiem kompletnie gdzie poznawać nowe osoby mając 30 lat. Nie jestem jakąś duszą towarzystwa ale kiedyś tak nie było i póki były studia to były znajomości i nawet byłem dynamiczny. Potem wszystko się posypało, każdy poszedł w swoją stronę, pozakładali rodziny, powyprowadzali się a ja sobie wiodłem swoje życie ale potem taka samotność mnie przytłoczyła i dodatkowo wpadł alkohol. Siedzę w tym domu i nic nie robię bo nie mam gdzie wyjść. Wychodzę tam gdzie są ludzie podczas codziennych czynności ale to tylko przebywanie tam gdzie są ludzie i nic z tego nie ma. Źle mnie z tym, chciałbym mieć do kogo się odezwać, z kim wyjechać za miasto, nie musi to być dziewczyna chociaż byłoby super ale zwykłe znajomości które nie będą tylko na kilka godzin.

#przegryw #samotnosc #depresja #tfwnogf #blackpill #feels #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
Wyniszcza mnie samotność panowie.. nie wiem kompletnie gdzie poznawać nowe osoby mając 30 lat.


@mirko_anonim: Po studiach źródłem nowych znajomych najcześciej są starzy znajomi i praca. Jak nie masz dużego kontaktu ze starymi znajomymi a charakter pracy nie pomaga w poznawaniu nowych mord to faktycznie, może być problem.

Nie wiem, zgłoś się do pobliskiego schroniska na wolontariusza wyprowadzającego psy raz w tygodniu. Jak będziesz pokazywał się regularnie to siłą rzeczy kogoś
@mirko_anonim a może masz jakieś hobby? Siłka, rower, wyprawy, wędkowanie, fotografia, ceramika, szachy lub .... minerały. Może podbij na jakieś forum i poszukaj akcji w realu. Może masz jakieś ukryte marzenie, które mógłbyś zrealizowac. Wiem, że czasami na przeszkodzie stoją pieniądze. Wspomniane wyprowadzanie psów jest git, może akcja typu zbieramy śmieci jeżeli ktoś organizuje taką opcję w Twojej okolicy (wiem że jadę po bandzie). Jeżeli czujesz, że masz depresję to warto to
@mirko_anonim zauważyłam duży ruch na facebookowych grupach dla singli albo zrzeszających ludzi o podobnych zainteresowaniach. Sporo ludzi umawia się w grupkach nawet tak po prostu na kawę albo jedzonko jak nie chce się iść samotnie do restauracji. Nie mówiąc już oczywiście o wspolnym hobby, ale nie muszą być to jakieś cuda, ludzie się umawiają nawet na granie w planszówki.
@Eluno hehe rozumiem szyderę - w sumie to jest dobry pomysł. Tak na prawdę próbując pomóc komuś kogo się nie zna wrzucasz wszystko co Ci przyjdzie do głowy. Może coś zaskoczy.
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Couchsurfing Hangouts.
Bumble BFF.
Eventy dla ludzi o podobnych zainteresowaniach.
Strony na FB z ekspatami (są tam nie rylko obcokrajowcy).

Doskonale Cię rozumiem Miras, mi też po 30 się towarzycho rozjechało i pomysły wyżej pomogły.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
@kormabytu: No zajebisty pomysł w cholerę, widziałem jacy są ludzie na tych kursach tańca, większość starsza o jakieś 20 lat. Jak nigdy nie byłeś samotny to po co w ogóle takie posty piszesz. Możesz mieć milion hobby, a i tak nic ci to nie da, bo nie możliwości jak w tym wchodzić w interakcje z ludźmi.