Wpis z mikrobloga

Co ciekawe na wykopie #neuropa za to co Koroluk napisał zwyzywała by go od inceli i przegrywów xD


@Nutrition: Czy to wyzywanie Koroluka od inceli i przegrywów przez neuropę jest tutaj z nami w tym pokoju ? Śmieszniejsze jest to, że wy go postujecie.
@ItsGrN:
"Wy"? Jacy "Wy"? Czy ja się kiedykolwiek udzielałem w takich sprawach?
Po ostatnich postach zauważyłem, że każdy przedstawiający argumenty które Koroluk przedstawił jest wyzywany od inceli, przegrywów i wmawia mu się, że tak naprawdę nienawidzi kobiet.

Prawda jest taka, że gdybym sam to teraz wstawił a nie Koroluk to bym był od inceli wyzywany xD

PS: To ty co nie?
Pobierz Nutrition - @ItsGrN: 
"Wy"? Jacy "Wy"? Czy ja się kiedykolwiek udzielałem w takich sp...
źródło: wtf
@Nutrition: Podasz przykład gdzie jakiś neuropek nazywa Koroluka od przegrywów ? Może jeszcze większość broniła Żukowskiej ? a to na zdjęciu to teoretycznie nie ja bo to wycięty fragment dyskusji.
@Nutrition: Gdzie ci neuropki wyzywały koroluka xDD Boże te urojenia wchodzą na kolejne poziomy. Ja myślałem, że płakanie o gendery w polskich szkołach to srogie urojenie, ale widze, że jednak można osiągnąc nowe poziomy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SirSherwood:

Gdzie ci neuropki wyzywały koroluka xDD Boże te urojenia wchodzą na kolejne poziomy.


Co innego implikacja a co innego twoje wypociny oskarżające mnie z d00py o coś czego nie napisałem.

Ostatnie kilka dni przedstawiane były argumenty na wykopie te same co Koroluk na twitterze przedstawiał i autorzy byli wyzywani od inceli i przegrywów przez neuropków, podobnie byłoby z Korolukiem xD
@Nutrition: Bo na ogół z tego co widzę, typy tutaj piszą, że faceci sie zabijają a julki wskakują na bolce chadów. Co no jest incelowske i wygląda na to, że zamiast zwracać uwage na problem samobójstw mężczyzn to wolą płaczki plakac o bolcowane juleczki. Koroluk o to nie płacze, tylko nazywa lewice debilami, że ci płaczą o problemy kobiet a facetów mają w dupie a potem pikachu face że faceci olewają