Wpis z mikrobloga

@janushek: kluczem w tym sezonie jest:

1. Same gody w super w tym muszą być nowy Phy i LR Int.
2. Extreme z czterema Champami - bardzo trudno znaleźć bo to jest aktualnie maksymalna liczba Champów możliwa w grze. Do tych czterech Champów muszą dojść same Hity (bez Hita z Goku).
3. Wybierasz trzech God Goku, których akurat dostajesz.

W ten sposób 100 milionów musi paść. A jeżeli atakujesz LR Int
@lux666: dlatego ciężko bardzo jest znaleźć. Mi się dzisiaj udało i pykło 132 miliony. Ale bez 4 Champów siedziałem na 105 mln. Niestety ten mode zależy w 90% od friend listy.
@raddeh: No nie do konca bo ja zrobilem z wylosowanym randomem, ale no jest za duzo czynnikow zeby wszystko poszlo nie tak :P Mimo to 100 zawsze sie da wbic, co na poczatku nie bylo proste.
@Rebeliant No ja tez 4 i tez ludzie korzystaja, ale nie zawsze taki set sie losuje, bo to chyba nie podaje 2x5 kart ludziom tylko jakos kurla randomowo :P
@lux666: randomy najlepiej brać na samym początku chainbattle w pierwszej godzinie zanim Twoja friendlista zdąży wrzucić swoje składy.

Ludzie dostają losowe 6 z 10 kart które wystawiasz, więc trafić 4 Champy jest ciężko. Odświeża się to u każdego co 30 minut więc warto jest poczekać i sprawdzać co pół godziny zanim się użyje najlepszych connectorów.
@raddeh: No mi 127k wlasnie siadlo w ~10 minucie CB, takze 100% racji, potem juz sie robi syf. Niemniej jednak potrafilem walnac rekordy ostatniego dnia.