Wpis z mikrobloga

Miejsce zbrodniczego terroryzowania ludności rosyjskojęzycznej na Ukrainie przez żołnierzy ZSU, według niektórych wykopków z otwartą głową i myślącymi samodzielnie, okrzyknięte bardziej poruszającym i zbrodniczym czynem niż mordowanie Ukraińskich jeńców, okazało się rosyjskim fejkiem nagranym w pobliżu Doniecka w części okupowanej od kilku lat. xD Geolokalizacja była wyśmiewana, bo to tylko drzewa i nikt nie może tego rozpoznać, więc mieszkaniec Doniecka wybrał się w te rejony i sfotografował miejsce xD Przeprosilibyście chociaż za sianie propagandy. @Koniasz @neurotiCat @paczelok @Aquamen #ukraina
Pobierz PomocnikBob - Miejsce zbrodniczego terroryzowania ludności rosyjskojęzycznej na Ukrai...
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-28 002002
  • 13
@PomocnikBob: przecież nie przeproszą, bo są po prostu (pro)ruskimi śmieciami. Prawda ich nie interesuje, byle tylko #!$%@?ć ich znienawidzonym ukrom. Zignorują setki udokumentowanych ruskich zbrodni i zakrzyczą całą dyskusję jedną ukraińską (choćby i była prawdziwa) argumentując że nie warto dlatego pomagać całemu napadniętemu krajowi, a w ogóle to Ukraińcy są gorsi/tacy sami jak ruscy.
Zignorują setki udokumentowanych ruskich zbrodni


@BFyre: Kto tak zrobił ?

zakrzyczą całą dyskusję jedną ukraińską (choćby i była prawdziwa)


@BFyre: W sensie że to ruskie onuce zakopywały i minusowały przykłady Ukraińskich zbrodni wojennych ? xD

argumentując że nie warto dlatego pomagać całemu napadniętemu krajowi


@BFyre: Kolejna brednia. Ja kibicuje Ukrainie i trzymam kciuki żeby zabili jak najwięcej rusków. Popieram Ukrainę jako nasz zderzak na Rosję. Tyle że nic więcej.
@PomocnikBob:
Pomijam - zainstalowaną kamerkę i nagrywanie, chociaż to od ataku kacapów zakazane i brak reakcji żołnierzy na dashcama.

Pomijam - po 13 miesiącach wojny, histeryzowanie na widok ukraińskich żołnierzy, zwykle cywile na ich widok wiwatują(na marginesie, ciekawe co robi ojciec dziecka?* Czy aby nie jest żołnierzem jak reszta? Na jego widok pani też tak reaguje? xD)

Pomijam - bezproblemowe poruszanie się między kolumnami wojska, gdzie te blokposty? xD

Przede
Ktoś kto kibicuje ukrainie nie powiela ruskich fejków


@malinq: Ja powieliłem czy skomentowałem ośle.

komunikatów prasowych z ichniejszych fabryk czołgów xD


@malinq: ładny fikołek. Ukraina zniszczyła więcej czołgów niż Rosja miała na początku. Ale każdy kto pisze że Rosja modernizuje, remontuje i produkuje czołgi to ruska onuca. Skąd w takim razie Rosja ma czołgi?