Wpis z mikrobloga

W swoim ostatnim wywiadzie Rozpara na pytanie redaktora "Ile ktoś chciał najwięcej zarobić za walkę w Fame?" powiedział fajną ciekawostke:

Ale mieliśmy też nietypową propozycję. Zgłosił się do nas chętny na występ na gali i był gotów za to zapłacić kilkaset tysięcy złotych. To był biznesmen, sportowy amator, który miał taki kaprys. Nie doszło to do skutku, bo nie chcieliśmy tworzyć precedensu. Nasi fani mogliby nam zarzucić, że jesteśmy pazerni na kasę


Nie wiem czemu, ale na myśl od razu przyszedł mi kolega Dubiela, Roger, który ewidentnie chciał zawalczyć. Może ta bekowa wykopowa teoria, że on za walke zapłacił jest jednak prawdą XD
#famemma #highleague
  • 7
@Matriix: Robert Gryn, który połowie Polski #!$%@?ł swojego czasu, że wygrała iPhone'a? Swoją drogą to jest były pracodawca Boxdela (firma Codewise).

Zastanawia mnie jaką rolę pełnił tam Bąbel, w Polsce szerzej znany jako Koguciarz, bo ciężko wyobrazić mi sobie jakieś kompetencje, które mógł tam wykorzystywać. Pewne jest tylko to, że to tam Boxdel, jeszcze szerzej znany w Polsce jako #!$%@? Kogutów, przyswoił Ponglish.

@Icouldbeyourmom No przecież Rozpara mówi, że nie chcieli