Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie to, że jedna z głównych zalet Pana Jacka Murańskiego jako freak-fightera, czyli mitomaństwo, nagle zaczęła sporej części użytkowników tego tagu przeszkadzać. Owszem, mógł sobie darować atakowanie Tańculi, wszystkie inne domniemanie nieprawdziwe informacje mam w dupie :D Niech se mówi co chce.

Ja tam czekam na to jak będę mógł znowu zobaczyć Jacka wygłaszającego swoje tyrady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
D.....8 - Dziwi mnie to, że jedna z głównych zalet Pana Jacka Murańskiego  jako freak...
  • 11
@DEJW88: Ja sam lubiłem postać Jacka, cieszył mnie ich powrót do fame i sama mitomania nie jest zła bo Ferrari czy Najman tez leci na tym patencie. Jest jednak różnica między mitomania a robieniem z ludzi debili i jawne kłamstwa, dodatkowo jeśli wyzywają się i gadają o sobie ludzie z tego freakowego #!$%@?łka które się na to pisały i maja z tego korzyści to spoko ale nie postronne osoby, dochodzi tez
@GoodGuyChucky93: Akurat jego konflikt z bratem mało mnie obchodzi, ale pewnie więcej racji jest po stronie Marka. Pomawianie prokuratorów dla mnie było w sumie zabawne :D Przecież i tak dosłownie nikt w to nie wierzy, ja to traktuję jako performance, podobnie jak całe wystąpienie w sprawie dla reportera :D
A są dowody, że ten właściciel mieszkania ma rację?