Wpis z mikrobloga

Poprawiam

za mało mieszkań (dla kobiet i lewicowych działaczy)

brak dostępu do lekarzy (też dla kobiet, bo mężczyźni i tak w dość dużej części nie dożywają wieku, w którym są największe wydatki)

złe warunki zatrudnienia (w gównopracach dla kobiet)


Niezależnie od tego, że głównym problemem młodych mężczyzn jest to, że okrutnie #!$%@? się ich na podatkach dając niewiele w zamian (a w wielu wypadkach jawnie dyskryminując), niszczy się im biznesy, próbuje wziąć
bardzo ciekawe podejście, myliłem się.

Ale Konfederacja na wszystkie twoje problemy powie ci, żebyś nie był #!$%@?ą w rurkach. To darwiniści społeczni.

@Tymajster: myliłeś się ponownie, przynajmniej jednego z nich nie spowodowali. To już dużo
Trochę dziwne że zajmujesz się polityką na tym portalu od 4 lat i o tym nie wiesz, no ale moze też podciągasz to pod darwinizm, czy inny faszyzm ()

https://wykop.pl/link/6928191/dobromir-sosnierz-i-grzegorz-braun-w-obronie-praw-mezczyzn/komentarz/112843171/za-przyjeciem-noweli-wraz-z-kilkoma-zgloszonymi-podczas-prac-w-komisjach-poprawk
mężczyzna głosujący na lewice to jak kurczak głosujący na kfc


@ElMurano: A jak nie podoba mi się polityka lewicy, rozdawnictwo i kradzieże populistycznego pisu i światopoglądowy pro-rosyjski zamordyzm konfederacji, to zostaje mi wyjechać bo nie ma nic lepszego?
@1-1-1-1: To jest takie taktyczne uniwersalizowanie, bo dana grupa społeczna już na wstępie się jej nie podoba. Zmienić "młodzi mężczyźni" na "geje" czy "kobiety" i brzmienie będzie zupełnie inne, niemalże wykluczające. Tu nawet nie chodzi o licytowanie się o to kto ma gorzej, bo sam uważam, że wiele z tych grup dyskryminowanych faktycznie jest bardziej dyskryminowanych niż "młodzi mężczyźni", ale to nie znaczy, że "młodzi mężczyźni" jako grupa nie mają jakichś