Wpis z mikrobloga

W czerwcu ubiegłego roku zrobiliśmy imprezę w mieszkaniu wynajmowanym na doby. Przyjechała #policja i nie otworzyliśmy im drzwi. Dzisiaj na adres rodziców, gdzie jestem zameldowany przydzło pismo z sądu, że mam do opłacenia grzywnę 2000 zł i że mam prawo do odwołania i wtedy jeszcze raz sprawa będzie w sądzie, ale będę musiał już tam jechać. Tyle mi matka przekazała co było tam napisane.

Jest sens się odwoływać czy zapłacić te grzywnę i mieć spokój?

#prawo #mieszkanie #nieruchomosci
  • 10
@derton778: Pytanie czy to pismo z sądu nakazowego w Lublinie/z Policji/z sądu rejonowego w lokalizacji mieszkania?

Kto kogo pozywa? Obstawiam że właściciel mieszkania pozywa ciebie w ramach e-sadu w Lublinie o jakieś tam wydumane gownoszkody - w takim wypadku koniecznie się odwołać i niech rentier się gimnastykuje ze swoją inwestycją i #!$%@? do twojego miasta na rozprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przydzło pismo z sądu, że mam do opłacenia grzywnę 2000 zł i że mam prawo do odwołania i wtedy jeszcze raz sprawa będzie w sądzie


@derton778: jak już sprawa była w sądzie i nie byłeś obecny, została zasądzona jakaś grzywna to na bank poszło jak najbardziej na twoją niekorzyść.

więc odwołuj się, zbadaj dokładnie sprawę, może popytaj na forach prawniczych