Wpis z mikrobloga

Jako, że niedługo wybory, to jako wolnościowiec nie mam wyboru, muszę zagłosować na PO, gdyż oferuje:

SOLIDNA PIĄTKA PO:
- nie dotrzymamy obietnic, a obiecamy Wam wszystko,
- ukradniemy mniej niż PIS,
- podreperujemy gospodarkę, bo nie będziemy robić nic (biznes lubi spokój),
- naprawimy stosunki z UE (zastrzyk kapitału), bo jesteśmy na niemieckim pasku,
- zliberalizujemy swobody obywatelskie (bo wymagają tego koalicjanci).

Mnie kupili.

Nic nie robiąc, zrobią wiele! Z PO skur@#e! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazplatformy #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazkatoli
Pobierz DzdzystyDzejson - Jako, że niedługo wybory, to jako wolnościowiec nie mam wyboru, mus...
źródło: 000FIOZCXD24H3XH-C461-F4
  • 11
@uncles: wskaźniki ekonomiczne mówią co innego, no chyba, że Ci Niemcy nami kierowali dla naszego profitu, tudzież wspólnego na zasadzie synergii. Jakoś jak sobie przypominam, to za rządów PO, było mnie zwyczajnie na więcej stać, mimo, ze zarabiałem mniej. PO to kłamcy, złodzieje i nie dotrzymują słowa, ale jak patrzę na rządy PIS, to nagle robią się z tego zalety...
@DzdzystyDzejson: Może i PO było #!$%@? ale lepszy jeden #!$%@? niż stu #!$%@?ów z syndromem szto szto.... wystarczy porównać afery PO z afery PIS. PIS odwala takie akcje że nawet największemu złodziejowi z PO się nie śniło że można aż tak kraść i przewalać publiczne pieniądze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za Tuska Polska nie była jednak lokalnym emiratem katolickim a krajem rozwijającym się. Lepiej gonić Niemcy i
wskaźniki ekonomiczne mówią co innego, no chyba, że Ci Niemcy nami kierowali dla naszego profitu, tudzież wspólnego na zasadzie synergii. Jakoś jak sobie przypominam, to za rządów PO, było mnie zwyczajnie na więcej stać, mimo, ze zarabiałem mniej. PO to kłamcy, złodzieje i nie dotrzymują słowa, ale jak patrzę na rządy PIS, to nagle robią się z tego zalety...


@DzdzystyDzejson: tl;dr: PO lepsze, bo nie trzeba brać z połykiem xD
@neeet: no dokładnie, i to jest najlepsza opcja, taka jest nasza polska rzeczywistość, że nie trzeba brać z połykiem to już jest dobrze.

PIS - katotaliban socjalny, kradną na potęgę, niestety dotrzymują obietnic, nepotyczni skrajni etatyści
Konfederacja - katotaliban quasiwolnorynkowy (głosowania ograniczające wolność gospodarczą), jeszcze nie mieli okazji pokazać czy kradną
KO/PO - libarałowie centrowi, umiarkowani wolnorynkowcy, kradną, nie dotrzymują obietnic, etatyści
PSL - sejmowe prostytutki, nepotyczni etatyści
Polska 2050 -