Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki strasznie się jaram bo kolejny raz w sklepach Medicine są moje ubrania z kolekcji Grafika Polska! () Do ubrań ze zdjęcia został użyty mój obraz olejny. Wróciła spódnica która była całkowitym hitem poprzedniej kolekcji. Mimo, że to moja druga tak duża współpraca to zobaczyć swoje ubrania na żywo w takim sklepie stacjonarnie to całkowity surrealizm. :) Są jeszcze szorty, t shirty i nawet bokserki (bokserki to chyba największy flex - koszulka? ok, bluza? ok ale gacie? no ile osób ma gacie z własną grafiką? :D) Tutaj więcej moich dziwnych rzeczy
#krabonszcz #grafika #sztuka #modameska #modadamska #wygryw
Nikas - Mirki i mirabelki strasznie się jaram bo kolejny raz w sklepach Medicine są m...

źródło: sklejka

Pobierz
  • 64
@Erwos: dzięki! nie znam firmy, ale znam za to Twój avatar i pozdrawiam, byłem na kempie w 2013 i 2014, piękne to były i baardzo wesołe dni :D
@Nikas: zajebiste maja wzory dla kobiet, dla meżczyzn juz mniej :)
rownież pozdrawiam na HHK byłem 5razy, coś pięknego. Była wtedy jeszcze bitwa zapasy w basenie w czekoladzie kobiet?:>
@Nikas: brawo, będziesz bogaty :) tak btw, nie miałbyś pożyczyć 10k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, to czyli można byłoby kupić kieckę, obrobić ją w ramę i wyjdzie taniej niż kupno obrazu, dobrze myślę? XDD