Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki strasznie się jaram bo kolejny raz w sklepach Medicine są moje ubrania z kolekcji Grafika Polska! () Do ubrań ze zdjęcia został użyty mój obraz olejny. Wróciła spódnica która była całkowitym hitem poprzedniej kolekcji. Mimo, że to moja druga tak duża współpraca to zobaczyć swoje ubrania na żywo w takim sklepie stacjonarnie to całkowity surrealizm. :) Są jeszcze szorty, t shirty i nawet bokserki (bokserki to chyba największy flex - koszulka? ok, bluza? ok ale gacie? no ile osób ma gacie z własną grafiką? :D) Tutaj więcej moich dziwnych rzeczy
#krabonszcz #grafika #sztuka #modameska #modadamska #wygryw
Nikas - Mirki i mirabelki strasznie się jaram bo kolejny raz w sklepach Medicine są m...

źródło: sklejka

Pobierz
  • 64
@Nikas: może i ładne ale jakość mają tragiczną, dwie ich bluzy i spodnie z bawełny skurczyły mi się w praniu i strasznie się mechacą, na łokciach materiał się przeciera w miesiąc, nie polecam...ale jak masz okazje zarabiać to zarabiaj oczywiście!
@wojtas2409: dzięki wielkie!
@shudini dziękuję! i tak, to super sprawa (i to nie tylko dlatego, że jestem tam drugi raz ( ͡º ͜ʖ͡º)) ale po prostu zajebista akcja w której korzystają dwie strony, tym bardziej, że mamy w kraju OGROM uzdolnionych ludzi robiących mega zajebiste rzeczy :)
ja mam kilka koszulek które mocno były eksploatowane i wszystko trzyma się bardzo dobrze, tak samo ubrania mojej dziewczyny ale no różnie bywa

@Nikas: ja kupiłem od nich parę rzeczy i część jeszcze służy (ale nie mają jakoś bardzo dużo "przebiegu"), a część dość szybko się zniszczyła. Może to nie jakość Housa, gdzie koszulaka po jednym praniu wygląda jak sprana kilkuletnia koszulka, ale mają jakieś problemy z jakością tkanin, tutaj też