Wpis z mikrobloga

@Veillo Akurat pewien gej którego znam (zakochany w Enrique Iglesiasie xd) uważa że homoseksualne pary nie powinny się afiszować uczuciami ani trzymać za ręce w miejscach publicznych bo jeszcze zobaczy to jakieś dziecko. Ten gej bowiem uważa że dzieci nie powinny wogóle wiedzieć że istnieje coś takiego jak homoseksualizm dlatego takie inicjatywy jak progejowski Dziwny świat z wytwórni Disneya uważa za bardzo złe i niszczące dla psychiki dzieci. I ma rację bo
@jezus_cameltoe: uczestniczyłem w zbiórkach na sieroty a przed laty w swoim liceum sam zorganizowałem zbiórkę na rzecz sierot w Afryce. Jako dziecko kilka razy prosiłem rodziców by zestaw LEGO który sobie wybiorę w sklepie tym razem nie był dla mnie ale dla dzieci w Domu Dziecka, gdzie przekazywałem jeszcze inne swoje klocki LEGO, książeczki dziecięce i zabawki z Kinder niespodzianki. W ten sposób oddałem także Smerfa latarnika który teraz na Allegro
@Veillo: Skończą z rozdawnictwem pieniędzy czy dalej będą brnąć w licytację "kto obieca więcej"? Wyhamują inflację? Nie będą chcieli zrezygnować z polskiego węgla i nie zakażą aut spalinowych? Zliberalizują przepisy dotyczące dostępu do broni palnej? Zmienią przepisy chroniące tzw "dzikich lokatorów"? Nie przywrócą obowiązkowej służby wojskowej?

To czy geje będą mogli wziąć ślub jest dla mnie najmniej istotne.
Skończą z rozdawnictwem pieniędzy czy dalej będą brnąć w licytację "kto obieca więcej"? Wyhamują inflację?


@SzycheU: Rostowski twierdzi ze pomyslodawca 500+ bylo PO. Socjal dziala wiec beda go rozdawac. Inflacja wystrzeli.
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/czarzasty-w-95-procentach-glosowan-ustaw-wszystkie-partie-glosuja-z-pis-statystyki-nie-potwierdzaja-ra1065045

Nie będą chcieli zrezygnować z polskiego węgla


@SzycheU: jeszcze zanim wygral pis w 2015 platforma zaczela zamykac kopalnie.
https://forsal.pl/artykuly/1033200,gornictwo-po-pis-ta-branza-to-pieta-achillesowa-kazdego-rzadu.html

nie zakażą aut spalinowych?


@SzycheU: nie zakaza bo sie niemiaszki zbuntowaly i projekt jak narazie lezy ale dyrektywa
Jeżeli dwójka gejów nie lata z obnażonymi tyłkami po ulicy na jakiejś paradzie oraz nie deprawuje ani nie adoptuje dzieci to nie widzę problemu w tym co robią między sobą za wspólną zgodą w swoich czterech ścianach


@uprzejmyklerosceptycyzm: Jeśli dwójka księży nie lata w sukienkach po ulicy na jakiejś pielgrzymce oraz nie indoktrynuje ani molestuje nie molestuje dzieci to nie widzę problemu w tym co robią między sobą za wspólną zgodą
powolny rozpad kościoła

powiedzmy że kwestia neutralna, kto będzie chciał i tak będzie chodził

przyzwolenie na związki lpgt,

brak obiektywnej zalety dla społeczeństwa

zezwolenie na aborcję,

brak zalety a nawet etyczny problem - większość aborcji to "ojejku znowu zaciążyłam hihi" a nie "ofiary gwałtow czy demorfizm płodu"

ciągnięcie nas bliżej Niemiec

gwarantowana kolonizacja Polski, pułapka średniego dochodu i pełzająca federalizacja pod władzami państwa które doprowadziło przez 20 putina do potęgi

@Veillo:
@Veillo: większe zadłużenie, większe podatki, droższe mieszkania, klimatyczny zamordyzm ze strony UE i utrzymanie statusu państwa podmiotowego które jest niesamodzielne i nie może podejmować ważnych dla siebie decyzji tak aby utrzymać hegemonię Niemiec w Europie. W na sam koniec zapytam które z tych postulatów dotyczą Ciebie osobiście i polepsza jakość twojego życia? Zakładam że żadne z powyższych.