Wpis z mikrobloga

@LJBW603: ktoś inny przeszedłby pewnie obok tego obojętnie, ale jak sobie pomyślałem, że cokolwiek nie zrobię to w oczach rodziny zawsze będę gorszy i wybrakowany to żyć mi się odechciało

@mecenassrenas miałem takie wątpliwości, ale raczej wynikające z presji otoczenia. Kobiece ciało ogólnie mnie podnieca i seks z kobietą sprawiłby mi przyjemność, ale na ulicy nie oglądam się za kobietami tylko za facetami, jak spojrzę na faceta to od razu widzę
@w_glab_przeszlosci: #!$%@? w to, co oczekują od ciebie inni. Żyjesz po to, żeby być szczęśliwy sam ze sobą, a nie dla innych, bo ludzie przychodzą i odchodzą, a życie masz cały czas tylko jedno i to samo. Ja już dawno przestałem się przejmować tym, co mówią inni i przyjmuję jedynie takie rady, o które sam poprosiłem.
@LJBW603: ktoś inny przeszedłby pewnie obok tego obojętnie, ale jak sobie pomyślałem, że cokolwiek nie zrobię to w oczach rodziny zawsze będę gorszy i wybrakowany to żyć mi się odechciało


@w_glab_przeszlosci: znajdź sobie chłopaka i nie krzywdź dziewczyn. Żyj swoim życiem - Twoje życie Twoje wybory.