Wpis z mikrobloga

@Fipaj jak oni się czują źle mając taki kolor skóry. biedni, pokrzywdzeni przez los. takie wpisy tylko mnie upewniają, że widzą w białych kogoś lepszego od siebie.
nie miałbym nigdy problemów, gdyby ktoś powiedział do mnie białas, a oni... niedługo już odcienie szarego i brązowego sobie przypiszą
@Fipaj: mi dziewczyna opowiadała ostatnio, że czarne dziewczyny słuchające Taylor Swift się często z hejtem spotykają ze strony swojej społeczności bo to muzyka dla "białych dziewczyn".

Okazuje się że jest masa artykułów atakujących te piosenkarkę z powodu tego, że robi muzykę dla "białych". Jak ktoś wpadł na to nie wiem, ale amerykańska sraczka rasowa jest tak #!$%@?, że nawet ja i dziewczyna jako lewacy #!$%@? się jak to czytamy xD
Kolejny odpał #lewica


@Fipaj: ja bym tylko dodał, że pomimo iż powszechnie przyjęło się nazywać to lewica, bo po garbie lewicy wlazło toto do mainstreamu, to te całe woke zjebololo nie jest lewicowe samo w sobie.

I piszę to jako ostry krytyk woke, oraz wcale nie miłośnik lewicy.
@Fipaj czy oni w ten sposób nie dążą do segregacji rasowej, że ci czarne to czarnych, a białe białych? toć tak było i było im źle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)