Wpis z mikrobloga

policja i znalezienie telefonu xðdddddd czy jakakolwiek pomoc z ich strony Xddddddd


@LJBW603: No ja bym do wojska od razu zgłaszał, że ktoś telefon za 50 zł zgubił i z dobrego serduszka powinni pomóc, no bo jak to babciom nie pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°) A potem szok i niedowierzanie, że policja działa #!$%@?, jak geniusze chcą chodzić z takimi pierdołami. Albo zgłaszają, że im sąsiad 5
policja i znalezienie telefonu xðdddddd czy jakakolwiek pomoc z ich strony Xddddddd


@LJBW603: Mi swego czasu ukradli telefon przez tzw napad rozbójniczy. i po 3 latach zadzwonili z policji że jest do odbioru. Przypadkiem sprawdzając czy zatrzymując jakiegoś typa, sprawdzili mu telefon i wyszło w bazie że kradziony. Miał zmienioną obudowę na inny kolor, ale telefon odzyskałem.
@massejferguson: No co Ty... nawet jakby chcieli to by nie znaleźli, można tylko namierzyć telefon za pomocą triangulacji a do tego musi się przemieszczać i być włączony wtedy wychodzi dośc spory obszar gdzie może sie znajdować co i tak jest szukaniem igły w stogu siana.

Jeżeli to jeszcze jakaś stara cegła za 50zł, to nawet szkoda czasu aby tym się przejmować. Nową simkę u operatora i nowy telefon tyle.
@Norskee: @inflacja_biedaku nie wiem co się tak #!$%@?ście policji jeżeli OP napisał wyraźnie że zgubiła, a nie że ukradli. Policja nie będzie szuakć zgubionego telefonu pod łóżkiem babci albo w kościele nie dlatego że są nieudacznikami (bo są) ale dlatego że mają #!$%@? na to i nawet nie przyjęliby zgłoszenia.
@massejferguson: iksde, ja policji podałem adres z GPSu oraz adres lombardu w którym próbowano opchnąć telefon (żeby coś tam zastawić trzeba okazać dowód osobisty więc mieli gościa na tacy). I to #!$%@? dało. Umorzonko jeszcze nie przyszło, ale nie ma co się łudzić.

Państwo z kartonu.
@massejferguson zgłosić na policję! nie znajdą, ale dadzą kwit, a z kwiatem do sieci komórkowej wyrobić szybko nowa kartę i wsadzić w nowy telefon. mi pół roku temu ukradli telefon, a kilka tygodni temu odwiedziła mnie policja z nakazem przeszukania mieszkania. okazało się że ktoś używał mój telefon/numer telefonu do przestepstwa(). Pewnie się wszytsko wyjaśni, ale nie bagatelizuj tego, tylko zapieprzaj na policje
@massejferguson: Policja nie jest biurem rzeczy znalezionych. Jeżeli telefon nie został utracony w wyniku przestępstwa, policja nie będzie go szukać, nie może wszcząć postępowania, i nie może wprowadzić do bazy danych KSiP. Tym bardziej policja w takim przypadku nie może wystąpić do operatorów o bilingi z lokalizacją na podstawie BTS itd. Owszem, czasami się zdarza, że ktoś przyniesie na policję znaleziony przez kogoś telefon, portfel, dokumenty, wtedy przedmioty takie są oddawane