Wpis z mikrobloga

Mam takie przypuszczenie, że ta nagła wzmożona aktywność #konfederacja na wykopie, przeplatana memami o tusku, to nowy element propagandy szerzonej przez pisowskie trole, a narracja jest taka, że mają pisać posty popierające konfe, co ma spowodować odciągnięcie ludzi od szkalowania pisu, na rzecz szkalowania konfy, która "jest jeszcze gorsza niż pis", no i spamować na #polityka nt. innych partii, żeby temat pisu i tego co #!$%@? ten rząd został zastąpiony i zapomniany.

#bekazpisu #propaganda
  • 18
@Sebastian_II_Mordeczka: zrozumialem ze chodzilo mu o trollownie konfederacji dlatego napisalem drugie zdanie.

Co do pytania: jest mi to kompletnie obojetne. W moim rejonie w 2019 kandydowal Sosnierz wiec glosowalem na niego. Osobiscie glosuje na partie nie na konkretna osobe.
ma spowodować odciągnięcie ludzi od szkalowania pisu, na rzecz szkalowania konfy, która "jest jeszcze gorsza niż pis", no i spamować na #polityka nt. innych partii, żeby temat pisu i tego co #!$%@? ten rząd został zastąpiony i zapomniany


@asmodeus666: oczywiście, że tak, to jest program działania koroluka
@asmodeus666: xD a ja mam podejrzenia że PiS porwał Donalda i wyprał mu mózg dlatego jest podwójnym agentem. Gdyby nie on to opozycja z PO miały by spore szanse wygrać wybory.
@asmodeus666: to nie do końca szkalowanie jest.

Owszem, takie posty są.
Ale są też wpisy "dlaczego konfa ma rację"

Jednocześnie są artykuły na wyborczej czy tam Onecie o tym jak platforma nie wie co z konfa zrobic.
Tusk na spotkaniach ich inwektywami obrzuca itp.

A PiS się cieszy bo to jego koalicjant będzie

Generalnie KO znowu wykazała się FATALNYM instynktem politycznym.
Nie potrafi przedstawić sie jako seksowna partia żadnym nowym grupom
@Sam_w_domu

zrozumialem ze chodzilo mu o trollownie konfederacji dlatego napisalem drugie zdanie.


Co do pytania: jest mi to kompletnie obojetne. W moim rejonie w 2019 kandydowal Sosnierz wiec glosowalem na niego. Osobiscie glosuje na partie nie na konkretna osobe.

Podobnie jak nie zrozumiałeś uwagi nt. Twojego potencjału intelektualnego, który predestynuje do bycia wyborcą konfederacji.
@Phallusimpudicus: Spoko, ale chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi, że konfederacja mogłaby zdobyć poparcie zbliżone do PO czy PiS, dla ktorego btw konfa nie jest żadnym zagrożeniem, a wręcz przeciwnie - sojusznikiem. Ale w sumie nie wiem do czego ma się odnosić twój komentarz, bo ja pisałem o czymś zupełnie innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@graf_zero:

Ale są też wpisy "dlaczego konfa ma rację"


No to właśnie myślę, że część z tych wpisów jest pisana przez pisowskie trole i ma wywołać oburzenie i co za tym idzie, skupienie na temacie konfederacji, żeby y odciągnąć uwagę od PiSu.

A PiS się cieszy bo to jego koalicjant będzie


Wiadomo.
@bastek66 TVPIS jest dla wiejskich dziadków, Konfederosję pompuje się młodym i głupim w internecie. Takim jak ty xD Jak tam ile już zjadłeś robaków? A zapomniałem teraz konfederosja dostała z centrali nową pożywkę dla swoich przygłupów xD
@Parker_: To pis włada internetem? Głupszych niż zwolennicy Tuska nie bo inaczej się nie da wytłumaczyć tego podążania do trzeciej porażki z karakanami.
A robaków nie muszę jeść bo widziałem jak Chajzer junior to robił.( ͡° ͜ʖ ͡°)