Wpis z mikrobloga

Mireczki! Szukam bezprzewodowych słuchawek nausznych/wokółusznych do 1000 PLN do MacBooka. Najważniejsza jest da mnie porządne ANC oraz wygoda noszenia, dźwięk będzie sprawą drugorzędną, wystarczy coś, co po prostu nie razi jakością. Takie słuchawki są mi potrzebne do pracy i nauki, gdy czasem w mieszkaniu nade mną biegają i krzyczą kaszojady. Na codzień używam AirPods Pro 2 i jestem generalnie zadowolony, natomiast na kilkugodzinne posiedzenia słuchawki nauszne byłyby pewnie wygodniejsze. Redukcja hałasu, mimo że w AirPodsach jest naprawdę niezła, to przydałoby mi się coś jeszcze lepszego. Nie ukrywam, że bardzo istotny jest dla mnie również design, nie chcę nic gejmingowego, podoba mi się wzornictwo w stylu Marshalli, AirPodsów Max, Marley Positive czy jakiś klasycznych Sony typu WH-XB910N. Z góry dziękuję za sugestie.

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #audio #audiofile #audioboners #bluetooth #apple #airpods #macbook #macos #komputery #technologia #pytanie #pytaniedoeksperta
winslow - Mireczki! Szukam bezprzewodowych słuchawek nausznych/wokółusznych do 1000 P...

źródło: apple-airpods-max-1643099015

Pobierz
  • 9
  • 0
@Leniek @Atreyu: Trochę lipa że mało wariantów kolorystycznych, wolałbym coś innego niż czerń, najlepiej granat, grafit lub zieleń, ale jak nie ma nic zbliżonego w budżecie to może je wezmę
@winslow: Nie korzystałem ani z tych airpods max, ani z tych sony wh1000, do porównania mam: airpods pro gen 1, airpods pro gen 2, bose noise cancelling headphones 700.
Airpods Pro gen 2 oferują najlepsze ANC z tych słuchawek, które wymieniłem.
Na drugim miejscu są Bose, a na trzecim Airpods pro gen 1.

Piszę, abyś nie był zaskoczony, że nauszne mogą słabiej tłumić jednak ;)
@winslow: na pewno nie kupuj Marshalli. One ładnie wyglądają, ale poza tym są niewygodne i mają słabą jakość dźwięku w tej cenie. Inne nagłośnienie Marshalla jak najbardziej ok, ale słuchawki nie
  • 0
@Leniek: Te XM4 są jednak też granatowe i chyba na nie zdecyduje. Wiesz jak u nich z wygodą? Bo w jakiejś recenzji widziałem, że niby jednak męczą uszy.

W ogóle jakby był ktoś, kto ma porównanie z AirPods Pro 2 lub AirPods Max to bardzo chętnie zapoznam się z jego opinią, bo widziałem że na pepperze Maxy można było poniżej 2k wyrwać.
@winslow: ja mam Bose QuietComfort 35 II i są mega. Dzieciaki krzyczą, żona gra na fortepianie, a ja nie słyszę nic.
NIestety z tego co widzę są już tylko czarne i cenę też wywaliło w kosmos. Ja jakieś dwa lata temu kupiłem je za 750zł.