Wpis z mikrobloga

Lewaki drogie, robota jest do zrobienia.
Wy tak lubicie walczyć o równość.

Jak się chłop chce być nazywany babą lub innym to o to walczycie i wam to przeszło bo już lewackie korporacje wprowadziły w rejestrze trzy płcie do wyboru.

A ja chcę być dalej nazywany "dyrektorem" w mojej firmie jednoosobowej a opresyjny LTDfoboiczny rząd chce mnie tego pozbawić.
Tworząc IR35 i nagabując duże firmy żeby z takimi jak ja nie współpracowały.
Liczę na waszą pomoc.
Miłego dnia. Do roboty.

#uk
#lewactwo
#bekazlewactwa
#biznes
#firmawuk
#ksiegowosc
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#logika
#bekazpodludzi
#finanse
#bekaztransa
#zycietruckera
  • 7
@adamsowaanon: Zmiana płci to nie odpowiedzialność i doświadczenie zawodowe. To dwie różne płaszczyzny, oczywiście zmiana płci powinna być legalna i będzie, a to czy cie wywalili z roboty nie ma znaczenia, widocznie coś zrobiłeś nie tak.
@ItsGrN: nikt mnie z roboty nie wywalił

Po prostu rząd w UK uważa że moja firma nie może być tylko dyrektorem i bez ciągnika siodłowego i pracować dla dużych firm jako podwykonawca.

A może ja zbieram na ciągnik siodłowy i mi to zajmuje z 5-10 lat bo najpierw chce halupe kupić.
Więc mam na uwadze rozwój firmy ale bez kredytów. Więc to chwilę potrwa.
Czuję się LTDyskryminowany przez opresyjny rząd.
Po prostu rząd w UK uważa że moja firma nie może być tylko dyrektorem i bez ciągnika siodłowego i pracować dla dużych firm jako podwykonawca.


@adamsowaanon: To możesz zrobić to samo co osoby trans w UK jeżeli chcą legalnie zmienić płeć, dopasuj się do wymogów. No chyba że chcesz się określać mianem dyrektora na filmikach z Tiktoka to możesz to zrobić bez ingerencji państwa.