Wpis z mikrobloga

Z czego się cieszymy? Przecież konfa będzie zamała, żeby cokolwiek sensownego zmienić, a w koalicje z popslhołowniaITD nie pójdzie, czyli zostaje pis. Chcemy 3 kadencji pisu? Shiet, nie wiedziałem że tutaj same emerytki :D. Nie mówiąc już o tym, że rok temu było najeżdżanie jak to konfa jest pro rosyjska, czyli ucinamy pomoc dla ukrainy, jak rozumiem na wykopie pamięc jest tylko odrobine dłuższa od przeciętnego głosującego ;@
Oni jako jedyni trzeźwo patrzą na sytuacje wojenną.


@sorek: z kolei ja jako prawdopodobny wyborca konfy (do czego ostatecznie przekonało mnie dzisiejsze plucie jadem z każdej możliwej strony politycznej) stwierdzam, że:
- albo konfa prowadzi taką retorykę wobec ukrainy tylko dlatego, bo liczy na głosy i poparcie środowisk ukrainosceptycznych (zwykły populizm)
- albo zupełnie nie rozumieją znaczenia tej wojny, nie tylko dla bezpieczeństwa Polski, ale naszej pozycji w Europie
@Odchod_Pasywny: Czyli jesteś za całkowitym zakazem aborcji? Bo u mnie to, wiele lat temu, Konfę skreśliło ewidentnie.
No ale spoko, wychowujcie sobie warzywa do których urodzenia zmusi wasze partnerki państwo polskie, albo przeżywajcie wspólnie traumę śmierci dziecka po kilku dniach, zamiast korzystać ze zdobyczy medycyny i takie przypadki usuwać...
O zagrożeniu życia nawet nie chce mi się produkować.
@Odchod_Pasywny: a co do Ukrainy to za dużo jest u nas jak zawsze latania od ektremum do ekstremum. Pomogać trzeba, to oczywiste, ale jednocześnie od Ukrów wymagać i strawiać Polskę i Polaków na pierwszym miejscu, czego PiS nie robi.
Czyli na hurra, bez refleksji i bez real politik dajemy im wszystko co chcą jak leci, podobnie jak latami do nas do pracy przyjeżdżali to nic na nich nie mogliśmy wymóc i