Wpis z mikrobloga

#ps4 #playstation4 #playstation
Mam okazję kupić PS4 fata 1tb za 600, z dwoma padami i 6-cioma fajnymi gierkami za 600.
Jestem pecetowcem, a konsola miałaby raczej służyć do casualowego grania raz na jakiś czas (ostatnia na jakiej pykałem to ps2).
Niestety popełniłem błąd - zacząłem czytać #!$%@? fora, które punktują różnice pomiędzy wersją PRO, a fatk'ą i zacząłem się zastanawiać. Jakieś rady odnośnie kupowania używanych konsol? Opinie, różnice na podstawie własnych doświadczeń?
  • 6
@saturdaybaby: fata nie mam, mam slimkę, nieco ponad 2 lata, oddałem na czyszczenie i wymianę padów, chodzi cicho, bez większych problemów i nie widzę sensu na razie w kupowaniu PS5, tym bardziej, że jest jeszcze przede mną od groma tytułów do przejścia na czwórce, a ponadto mam trójkę i mozliwość odpalania gier z PSX, PS2, PSP
@saturdaybaby: powiem ci że ja jestem xboxowcem( Series x) a udalo mi się kupić parę dni temu fata ps4 za 750 zł i teraz do kupiłem sobie kilka gier (exy) gram w god of war i jestem w szoku jak ta gra wygląda na takiej starej konsoli, mega pozytywne wrażenia , bierz zwykła za 600 super cena nie ma co się napalac na pro ani ps5
@saturdaybaby: nie czytaj tylko kupuj fat. Po co dopłacać więcej do pro, która nie radzi sobie stabilnie z nie którymi grami, a na fat/slim chodzą one lepiej? Ja mam już 3 rok ps4 i działa bez problemów, a moja poprzednia konsila ps3 to dziś chodzi niezawodnie a ma już 14 lat na karku. Jak casualowe granie to taka fat ci starczy co innego gdybyś ciągle na niej grywał to już lepszym