Wpis z mikrobloga

dobra, to jeszcze dopytam jaką kartę graficzną byście polecali do około tysiąca złotych? miałem mieć RX 6400 za 350zl, ale zwróciłem zakup i teraz się zastanawiam nad czymś, głównie do grania, ale raczej nie w najnowsze tytuły. Reszta podzespołów jak coś to R5 3600, płyta b550, zasilacz 500w.
#komputery #pcmasterrace #programowanie
  • 13
@MePix raczej skłaniam się ku nowej, bo nie wiem czego się spodziewać po używce i czy proceder kopania działa jeszcze na taką skalę jak jakiś czas temu. Ale jak ktoś ma inne zdanie, to chętnie się zapoznam
@kabarto: Teraz jest taka posucha w nowych kartach w tym budżecie, że trudno wymienić jakiś model nowy, który byłby sensowny do R5 3600 (który pociągnąłby z luzem 6600XT / 3060Ti).
@kabarto czasami pojawiają się 6600 i byłoby to najlepszy wybór

z używek do 1k:
6600xt, 6600, 2060s, 3050, a2000, 1660ti, 5600xt

Im starsze tym większa szansa, że kopała. zwłaszcza 2060s i 1660
@kabarto: Ten sklep ASTG miał RX 5600 za 666zł i RX 5700XT za 888zł. Sklep nie ma zbyt dobrej opinii w sieci, bo to chyba jakaś hurtownia dla górników.
Jednak sprzedają te karty przez Allegro, z opcją gwarancji 24 miesiące zaznaczoną, przez co potencjalne problemy załatwiałbyś przez Allegro.
Kilka osób potwierdziło zdjęciami, że przyszły do nich nowe karty. Kilka dostało też ze śladami montażu - sklep podobno je wymienił po zwrocie
@GhostTrick jasne, dzięki bardzo. Poczytałem też trochę opinii o sprzedawcy na pepperze i są bardzo różne, ale rzeczywiście większość mówi o kartach po kopalniach. Prawdopodobnie będę się skłaniał jednak ku rx6600. Dzięki