Wpis z mikrobloga

@Edenes: Pograsz na wszystkich nowszych tytułach mam prawie identyczny i właśnie pykam w God Of War, Forza Horizon5 ale Cyberpunka tez mam na dysku wziął bym ciutkę mocniejszy zasilacz ja mam 600
@Edenes: zostało 100zł, akurat aby kupić 100zł droższego ryzena 5600 który jest wydajniejszy od tej i3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przepłacasz za grafikę . 6600 jest za 1100 tu https://www.krsystem.pl/asrock_radeon_rx_6600_challenger_d_8gb_gddr6_szybka_wysylka-item-66715.html
za zaoszczędzone 200zł możesz kupić chłodzenie fera 5 / dołożyc do 1TB ssd bo na 512 to akualnie z systemem parę gier wiekszych zmieścisz tylko

chyba widziałem za 1350 dwa dni temu 6600xt ale już nie widze
będzie najlepszy pod najnowsze gry


@Edenes: nada się, choć do najlepszego wiele mu brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewne rzeczy można tu uznać za nieoptymalne, ale ogólnie chyba w miarę.
@Edenes: tak, ten byłby optymalnym rozwiązaniem, no ale tu już trudniej byłoby ci utrzymać pozostałe komponenty w budżecie.

A raty 0% nie pomogą w zwiększeniu budżetu?
a polecisz jakąs płytę główną dla tego AMD?


@Luczexx: dla tego Ryzena dobrze się sprawdzi choćby B550 Gaming X, który często bywa w promkach.
Gdyby w przyszłości komuś przyszła myśl na wymianę na 5900/5950x to lepiej jednak dołozyć do jakiegoś B550 Aorus Elite.

A jak masz tak cisany budżet jak OP to ASUS B450 Prime poniżej 4 stówek też się nada.