Wpis z mikrobloga

Jaki ten olx jest #!$%@?... chciałem sprzedać buty do jazdy na motorze. Wystawiłem je najpierw w kategorii "Buty" to wywalili mi ogłoszenie że zła kategoria. Potem wystawiłem w dziale Sport - też #!$%@? bo zła kategoria. Okazuje się, że poprawna kategoria to "części motocyklowe". Oczywiście kategoria płatna, prawie 10 zeta za ogłoszenie.
Jeśli o mnie chodzi to niech #!$%@?ą... Ani złotówki nie mam w planach tam wydawać, bo co chce dodać to "limit wyczerpany" mimo, że nic z danej kategorii jeszcze nie wystawiałem.

Dopiero za drugim razem jak mi ogłoszenie wywalili to zobaczyłem, że w częściach motocyklowych jest jedynie "rodzaj" do dodania zamiast kolejnych subkategorii. Nie widać tego przy dodawaniu... Ten serwis robili chyba studenci

#motoryzacja #motocykle #olx #januszeolx #gorzkiezale #januszebiznesu
  • 12
@chomik3: olx to gowno mające więcej błędów niż wykop. Te kategorie to jedno. Data „ostatnio widziany” przy użytkowniku nie działa. Wiadomości raz dochodzą, raz nie. A spróbuj dodać opcje wysyłki do istniejącego ogłoszenia. No #!$%@? nie da się, wystaw sobie nowe, ale wcześniej zapłać, bo wyczerpałeś właśnie limit w tej kategorii XD
@chomik3 @apee OLX to gówno i metr mułu, ok. A co w zamian? Ciuchy i babskie rzeczy na Vinted - wystawiłem jedna rzecz za 800 zł, to zleciały się wszystkie boty z Czech chcąc kupić to co wystawiłem za 4000 pod warunkiem że podam numer telefonu. Czyli próby przekrętu. Sprzedajemy - mam tam wystawione trzy rzeczy w dziale części komputerowych. Około miesiąc czasu - wyświetleń na każdym po kilka, zainteresowania żadnego.
No
@Mawid_Dotyka: Spróbuje trzeci raz, może w końcu się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiego tytułu użyłeś do butów? "Buty motocyklowe"?
@Wiskoler_double vinted jest do ciuchów bardziej. Ogólnie fajnie jest zrobiony. Nie ma syfu i błędów jak na OLX.
Spróbuj wystawić na marketplace na fejsie i na grupach z ogłoszeniami.
@Mawid_Dotyka: często to nie ludzie moderują tylko boty, wpisz kurtka na motor, lub podobną frazę. Ale generalnie to OLX to dziadostwo , allegro też nie lepsze jeśli jesteś sprzedającym, generalnie brak konkurencji wpływa na to. Mnie kiedyś oszukali na 100zl ale długa historia.
@apee Tu też słodko nie jest, po pierwsze opłaty od zawartej transakcji brane z sufitu. Oglądalność też leży pod psem. Ofert zero.
Miałem na wszystkich tych portalach wystawiony dysk HDD 2TB, po demontażu serwera mi został. Technicznie jeszcze zdatny do długiej pracy. Wisial na tych portalach miesiąc z cena 150 zł i opcja negocjacji. Zero pytań, mało wyświetleń. Po miesiącu mi się znudziło, ponowiłem po miesiącu przerwy z cena 140 zł i
tak tak moderacja to tam dalny prawie jak na w.... wiesz gdzie. W butach motocyklowych nie da sie chodzic po miescie? Ale wlasnie, platna kategoria ale chyba raz na miesiac masz darmowe? OLX ma tyle bledow ze to hinduski soft najnizszej kasty.
@apee: Da się, tam czegoś przypadkowo nie zaznaczasz, a olx nie pokazuje żadnego komunikatu że coś tam pominąłeś, jakaś rubryczka co ją zaznaczyłeś jak wystawiałeś a przy dodaniu przesyłki to się odznacza czy jakieś pole robi się puste. Tylko olx nie pokazuje zadnego komunikatu że coś jest źle XD Sam to przypadkowo kiedyś ogarnąłem bo też mogłem zrozumieć czemu ta przesyłka się nie dodaje xD