Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Odchod_Pasywny: a co nazywasz najważniejszą potrzebą? ruchanie? ja też nie rucham, nie mam na to czasu i ochoty. Skupiam się na zarabianiu pieniędzy. Nie interesuje mnie wyścig o cipę. I wierzę, że każdy tak potrafi. Może jestem aseksualny, nie wiem, ale sądzę że od posiadania partnerki są ważniejsze rzeczy takie jak samorealizacja i poznawanie świata. Może się mylę, nie wykluczam tego, ale chcę pomóc chociaż jednej osobie. Bo jedno uratowane życie
@caveflacon: beton z cb
@staryalkus fakt, ale nie az tak konieczny. Lubie czasem ledwo wyskrobac na wypad do Polski do kumpli i sie zzulic jak ksieciunio. Raz ja, raz oni se pomagamy i jest w deske.
A jak wszyscy jestesmy biedni to gitara na ulice i sie na wino wytarga xD tez jest w deske
@staryalkus

@staryalkus

@Odchod_Pasywny: a co nazywasz najważniejszą potrzebą? ruchanie? ja też nie rucham, nie mam na to czasu i ochoty. Skupiam się na zarabianiu pieniędzy. Nie interesuje mnie wyścig o cipę. I wierzę, że każdy tak potrafi. Może jestem aseksualny, nie wiem, ale sądzę że od posiadania partnerki są ważniejsze rzeczy takie jak samorealizacja i poznawanie świata. Może się mylę, nie wykluczam tego, ale chcę pomóc chociaż jednej osobie. Bo jedno
@staryalkus: ale takie zycie ze zapi..lasz jak dzik, zeby miec ten hajs jest ujowe.. ja tak moglem jak mialem 20pare lat ale z wiekiem sie nie chce.. jakbym mial teraz isc gdzies jechac na miedzynarodowke to bym to pie.. jak widze paleciaka na ciezarowce mam odruch wymiotny.. wolalbym juz zyc pod mostem