Wpis z mikrobloga

#diablo4 Dałem sobie drugą szansę dziś. Wbiłem 10lvl i wyłączyłem tą śmieszną gre po jakiś 30min gdy nie mogłem wyjść za miasto bo ktoś sobie postawił niewidzialną ścianę xD nie tak zapamiętałem serię diablo, chyba że miałem za duże oczekiwania. Jedynie co tą grę może jeszcze uratować to bardzo dobry end game..
  • 8
@vCertus: @SmugglerFan przy każdej premierze/beta testach blizzarda są takie problemy, widać, że blizzard sra swoim fanom do mordy ale oni i tak dalej wciągają copium, że coś się zmieni xD. #!$%@? tam, że do premiery 2 miesiące, a tydzien temu był krytyczny błąd z memory leakiem gdzie #!$%@?ło całą pamięć ram i #!$%@?ło komputery, ważne, żeby fabułka, graficzka i klimacik był.
@vCertus: To jesteś bardzo dużym optymistą, ale jak gra wypierdziela się już na becie z OUT OF MEMORY gdzie mam 32 GB zainstalowane, a widziałem, że streamerzy z 64gb ram i 128 gb ram też mieli OUT OF MEMORY z Diablo IV, to wybacz, ale to jakaś nieśmieszna lipa :D.

Do tego przy otwarciu ekwipunku też się zamroził ekran, a nie mam jakiejś słabej konfigurajci bo Ryzen 7 5800X i GTX3070
Pobierz MWittmann - @vCertus: To jesteś bardzo dużym optymistą, ale jak gra wypierdziela się ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-25 190037
@MWittmann @SmugglerFan: OPEN Beta jest do sprawdzania i zgłaszania błędów jeszcze przed wydaniem gry. W OPEN becie możecie mieć celowo zaniżoną grafikę i równie dobrze mogli wysłać wersję z większą ilością bugów. Nie widzę sensu dyskutowania o tym czy ktoś wierzy, że naprawią to jeszcze przed premierą czy dopiero po bo równie dobrze mógłbym rzucić monetą żeby odpowiedzieć na to pytanie.
@vCertus: ale jakiego zglaszania bledow jak widze bugi juz podczas ogladania tej intro pokazowki jak postac chodzi w sniegu? serio myslisz ze nikt tego intra nie odpalal i nie zauwazyl tych bledow, dopieo w open becie pierwszy raz ktokolwiek zobaczy intro?