Wpis z mikrobloga

W ramach solidarności z użytkownikiem @Grooveer publikuję przypomnienie, że wyk0pki na czele z @Lukardio zaszczuli Grooveera i manipulancko nawoływali do jego zgłaszania. Powodem był fakt, że Grooveer nie bał się wyrażać własnej opinii. Takie są fakty i wasze krzyki tego nie zmienią, a wasze polowanie na czarownice nigdy nie przyniesie skutku, bowiem wolność zawsze wygrywa.

Niech żyje wolność!

Murem za @Grooveer!

#ukraina #rosja #wojna
źródło: temp_file.png7043616316873532638
  • 40
Hej wykopki fajni tagów #ukraina i #wojna #onuce i #ruskie ci dobrze i źli o jakiegoś czasu ciągle spamuje tutaj użytkownik nazywa się @RazumichinZiK, powołuje się on na prawo do wolności słowa sam gdy dostał jednak bardzo celny kontra argument zaczął kasować moje wypowiedzi jest to stygmat onuca i co dziennie będę publikował to oświadczenie mówiąc w prost

"prawda jest taka że nacjonaliści z UPA mordowali, prawda jest taka że ten
@RazumichinZiK: to czemu usuwasz też tą wypowiedz

"prawda jest taka że nacjonaliści z UPA mordowali, prawda jest taka że ten temat jest wybierany do jątrzenia konfliktu między Polakami a Ukraińcami. Jako Polak wykształcony świadom historii jestem w stanie rozmawiać o błędach przeszłości i szukać porozumienia by pokonać wroga nas Polaków i Ukraińców. Ktoś kto mimo tego dalej #!$%@? i ciągle mówi nie siadając do rozmowy jest dla mnie ruskim onucem który