Wpis z mikrobloga

Jakoś Wietnamczyk czy Chińczyk nigdy nie próbował mnie okraść albo mi #!$%@?ć, w przeciwieństwie do Polaka.


@Mirkosoft: No niemożliwe, że w kraju praktycznie jednonarodowym zwanym Polską masz większe szanse dostać od Polaka, niż Chińczyka czy Wietnamczyka ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak już na poważnie, z imigrantami nie ma nic złego, o ile są to wartościowi ludzie, którzy nie mają problemu z asymilacją. Dobrym tego przykładem są
cieszmy się mianem jednego z najbezpieczniejszych krajów zachodnich póki możemy


@Mistrszzz: dobre, ta bezpieczna Polska, gdzie możesz po ryju dostać od Seby,bo się "źle spojrzałeś" a wychodząc wieczorem w weekend na miasto masz przynajmniej 50% szans być świadkiem jakiejś bójki lub wandalizmu.
W Montrealu ludzie Bentleye parkują w ciemnych uliczkach gdzie ja bałbym się nawet 30 letniego gruza zostawić, a w bezpiecznej Polsce wycinają katalizatory na parkingach pod blokami.
Polski nie
dobre, ta bezpieczna Polska, gdzie możesz po ryju dostać od Seby,bo się "źle spojrzałeś" a wychodząc wieczorem w weekend na miasto masz przynajmniej 50% szans być świadkiem jakiejś bójki lub wandalizmu.


@Pan_Kielonek No, to pomysl co jest na zachodzie, skoro Polska jest znacznie bezpieczniejszym krajem ;) Poza tym nie wiem gdzie Ty zyjesz - w lodzu baluty? W wawie zyje pol zycia, nigdy przez mysl mi nie przyszlo zeby bac sie #!$%@?