Wpis z mikrobloga

prawda jest taka że nacjonaliści z UPA mordowali, prawda jest taka że ten temat jest wybierany do jątrzenia konfliktu między Polakami a Ukraińcami. Jako Polak wykształcony świadom historii jestem w stanie rozmawiać o błędach przeszłości i szukać porozumienia by pokonać wroga nas Polaków i Ukraińców. Ktoś kto mimo tego dalej #!$%@? i ciągle mówi nie siadając do rozmowy jest dla mnie ruskim onucem który jak pisałem wyżej po prostu pragnie jątrzyć konflikt. Ukraina teraz przelewa krew która kiedyś przelała w Polsce, teraz Ukraina walczy o wolność naszą i spokój naszych dzieci o równowagę tę części Europy. Będę wspierał pułk Kalinowskiego, będę wspierał dążenia Europejskie Ukrainy bo ta w 2014 roku powiedział do jakich wartości chce dążyć przeciwko jakim stawać. Niech żyje Polska, Sława Ukrainie
#wojna #ukraina #rojsa #onuce @RazumichinZiK @Orage
  • 43
@RazumichinZiK: nooo to co odpowiesz mi na ten cytat

prawda jest taka że nacjonaliści z UPA mordowali, prawda jest taka że ten temat jest wybierany do jątrzenia konfliktu między Polakami a Ukraińcami. Jako Polak wykształcony świadom historii jestem w stanie rozmawiać o błędach przeszłości i szukać porozumienia by pokonać wroga nas Polaków i Ukraińców. Ktoś kto mimo tego dalej #!$%@? i ciągle mówi nie siadając do rozmowy jest dla mnie ruskim
prawda jest taka że nacjonaliści z UPA mordowali, prawda jest taka że ten temat jest wybierany do jątrzenia konfliktu między Polakami a Ukraińcami. Jako Polak wykształcony świadom historii jestem w stanie rozmawiać o błędach przeszłości i szukać porozumienia by pokonać wroga nas Polaków i Ukraińców. Ktoś kto mimo tego dalej #!$%@? i ciągle mówi nie siadając do rozmowy jest dla mnie ruskim onucem który jak pisałem wyżej po prostu pragnie jątrzyć konflikt.