Wpis z mikrobloga

Oby to były tylko złe miłego początki i Felipe to ogarnie przynajmniej tak, jak Leo.
Na Albanię widzę to tak:
Szczęsny - Gumny, Dawidowicz, Kiwior, Zalewski - Kamiński, Bielik, Zieliński, Skóraś - Świderski, Lewandowski.
Z zaznaczeniem, że gdy Bielik znowu będzie grał piach, to po 20 minutach nawet zjazd do bazy i za niego Damian Szymański.
#reprezentacja #pilkanozna
  • 8
@Kotlet_Rybny: Zawalił, ale kto ma grać zamiast niego? Tego Dawidowicza też dałem z braku laku. Każdy, byle nie Bednarek. Ewentualnie za Kiwiora Salamon, bo sobie radzi z ekipami szwedzkimi i norweskimi, czyli chyba poziom takiej Albanii.
@Vanlid: Gumny to zło konieczne w przypadku Casha niestety (mimo wszystko) 10 strat, 4 faule, wygrane tylko 3 z 8 pojedynków o piłkę to nie są dobre statystyki w meczu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Vanlid: wlasnie wymieniles 3/4 11stki ktora nie powinna zagrac w poniedzialek xDDD przeciez bielik potykał sie o własne nogi i grał taki piach ze szkoda gadac, karbownik nie pokazał absolutnie nic, gumny o wiele wiecej fauli i strat niz zysku xdd
@Vanlid: nie wiem np spróbować z salamonem? chłop radzi sobie u siebie więc dlaczego nie wypróbować go. Szczerze ci powiem że nie wiem czy cash sie połamał, może położył sie i nie chciał brac udzialu w tym cyrku xdd