Wpis z mikrobloga

ogólnie to #!$%@? możemy obywatelu, w tym obstawianiu wygrywa ten co liczy głosy


@AbaKowner: Powiem Ci tak (szkoda ze tylko Tobie a nie ze taki glos pojdzie w swiat):

NIgdy nie glosowalem/bede glosowal na PIS, PSL, czy szeroko pojeta lewice. Z roznych wzgledow a nie ze to samo mi nie odpowiada w kazdej tej opcji.

ALE...ALE.... Zaglosowalbym jakby byla jedna lista. I mimo to ze na tej liscie bylby PSL, bylaby
a co powiedział holownia?


@Kai: zacytuje z pamieci:
"ludzi ktorzy remontuja dom, mieszkanie nie interesuje czy przyjdzie do nich jedna ekipa remontowa, dwie czy trzy. Ich interesuje efekt"

Kretyn nie rozumie ze ekipa budowlana to nie to samo co system D'Hondta w wyborach.

Oczywiscie ze efekt jest najwazniejszy - tylko ze kutfa wybory to nie remont domu. "troche" inne zasady panuja przy wyborze ekipy.

I na takich debili ludzie glosuja?
@gorzki99: aha xD widzę, że nie specjalnie się przejmujesz doborem słów i zwyzywać typa od debili to dla Ciebie jak splunąć xD moim zdaniem dobrze mówi bo nie trzeba wcale budować jednego bloku gdyż spora część wyborców PSL nie zagłosuje na listę gdzie są ludzie z razem i vice versa.
@gorzki99:

No ale tak nie ma. 25 lat mam prawa wyborcze i zawsze z nich korzystalem. Teraz wyglada na to ze nie skorzystam bo nie ma po co.


ja wiem że opozycja jest mierna, ale idź na wybory bo stawka jest bardzo wysoka. pisowców trzeba wyrzucić więc poszukaj kogoś kto chociaż trochę ci pasuje. nawet nie wiadomo czy pis nie sfałszuje wyborów ale próbować trzeba.
aha xD widzę, że nie specjalnie się przejmujesz doborem słów i zwyzywać typa od debili to dla Ciebie jak splunąć xD moim zdaniem dobrze mówi bo nie trzeba wcale budować jednego bloku gdyż spora część wyborców PSL nie zagłosuje na listę gdzie są ludzie z razem i vice versa.


@Kai: Masz racje.Problem polega tylko na tym ze obrazilem ludzi chorych przyrownujac ich do tego kolesia.

Przeczytales ze zrozumieniem co napisalem wczesniej?