Wpis z mikrobloga

Apple Watch SE 2 nie monitoruje snu? Mam go już dwa dni… i nie ma tych danych. Jest wszystko włączone oprócz ustawiania jakiegoś harmonogramu. Nie ustawiam tego bo ja pracuje na dniówki, nocki, i chodzę spać o różnych porach i godzinach, zawsze inaczej. Miałem poprzednio prosty zegarek Amazfit Neo. Jak szedłem spać to sam to wykrywał i zazwyczaj wszystko w apce się pokrywało. Coś na tym Apple trzeba skonfigurować? Apka Zeep od Amazfita przeszkadza czy o co kaman??

Dodam że apka zdrowie od Apple zaciągnęła historię snów jakie mierzył stary prosty zegarek. No i jak założyłem Apple Watch tak pomiary się skończyły. :(

#applewatch #apple #iphone #ios
szczurek_87 - Apple Watch SE 2 nie monitoruje snu? Mam go już dwa dni… i nie ma tych ...

źródło: 27AA8EF3-8EF2-4D6F-BA65-D2D1F346E10E

Pobierz
  • 13
@szczurek_87: no tak jak jest napisane. Musi być ustawiony tryb skupienia sen i być może tez harmonogram tego trybu. Sam pracuje na nocki, mam harmonogram na każda noc ustawiona i jest ok
@intat8: jprdl - zegarek za 150 zł. Kładę się spać sam kuma co do minuty - głęboki sen, R.E.M, płytki i przebudzenia. No zgadza się wszystko - czas zaśnięcia, pobudki. Mało tego nawet rejestruje drzemki w dzień itp. Sam z siebie!

Zegarek Apple - musisz ustawiać jakieś harmonogramy. Jestem maszynistom - mam totalnie rozjechany rytm dobowy. To nie jest tak że dniówki są w określonych godzinach a nocki w innych też
@Cebulix: no kur!@ - jak to możliwe że Chiński zegarek Amazfit Neo za 150 zł ogarniał mi to bez problemu. A tutaj jakieś cyrki trzeba robić. xD Wiesz jeszcze to kliknięcie że idę spać mogę przeboleć, choć i tak jest to dziwne. No ale harmonogram mam jakiś klepać? xDDDDD