Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze w tej całej wojnie na ukrainie są trolle ukropskie i ta propaganda sztuczna, ale @BayzedMan czy @BayzebMan czy @BasedMan to już hit (tak wiem to ten sam schizofrenik xD)

Spam obrazkami negującymi Wołyń, myślą ze im wszystko wolno, ze skoro Polska i inne kraje pomagają ukrainie to ze coś znaczą - nie, wręcz przeciwnie xD

I teraz słuchajcie uważnie ukropskie trolle - taki los was czeka

Każdy pomaga ukrainie po to żeby rosja nie poszła za daleko, żeby nie podskakiwała w Europie, ale wy, ta cała gąbka pełna bakterii, macie zatrzymać rosje i ja wyniszczyć, a po tym jak już to zrobicie to zostaniecie rozwalonym bantustanem który wygrał z ruskimi, i w którego odbudowę będzie inwestowało pół świata żeby w zamian za kasę coś dla siebie ugrać

Won na front z ruskimi walczyć za bezpieczeństwo Polski po to żebyśmy mogli was odbudować i was wykorzystywać finansowo w przyszłości a nie produkujecie wysrywy marnując przy tym prad ktorego brakuje na ukrainie xD

#ukraina #wojna #bandera
  • 12
@testovirondepot: #!$%@?ę, skończcie już z tym spamem z łaski swojej. Spam wysrywami patointelektualistów o Wołyniu to widuję tu co kilkanaście minut ale ani razu nie widziałem aby ktokolwiek negował Wołyń. Ile to już chochołów dzisiaj stworzyłeś spamerze?

Już dzisiaj dałeś taki popis swojej wiedzy o Wołyniu, że normalny patriota to spaliłby się ze wstydu. Jak można twierdzić, ze nie obchodzimy rocznicy rzezi wołyńskiej tak jak Ty i jednocześnie wycierać sobie gębę
trolle ukropskie


@testovirondepot: eh onucki wy to się nigdy nie nauczycie, że takie stwierdzenia tylko was eksponują. Masz jeszcze jakieś hobby oprócz pisania wysrywów o banderze i wyzywania każdego od ukrofila? Bo wszystkie twoje wpisy po rozpoczeciu wojny właśnie są o tym.

Nie wspominając, że wcześniej byłeś oczywiście antyszczepionkowcem ale to już każdy powinien sobie sam dopowiedzieć, przecież wszystkie szury magicznie rok temu zamieniły się historyków