Wpis z mikrobloga

Wiecie co ma Russell czego nie ma Hamilton i czemu to on powoli przejmuje pozycję lidera? "Zahartowanie" w słabych bolidach. Najgorszym bolidem Hamiltona był trzeci w stawce (Choc niby teraz przegrywają także z Astonem), no i płacze gdy nie ma dominującego bolidu. A Russell? Trzy lata startował w shitboxie, gdzie przebijał się z tyłu stawki i potrafił czynić cuda. Arabia 2023 to już nie pierwsza sytuacja gdy Russell walczy o cozłowe pozycje lub nawet podium, podczas gdy Lewis gnije z tyłu. Natomiast Alonso udowadnia, że bycie o ponad 10 lat starszym od Georga nie jest dla Lewisa wymówką. Niestety dla fanów Lewisa - albo odejdzie z Mercedesa w tym roku, albo zostanie psem Russella dopóki kolejny talent nie będzie gotowy na F1.
#f1
  • 9
@Referentdsniezgodnosci o ile przebijanie sie z tyłu stawki to lekko żle napisałem (powinienem napisać że lądował na pozycjach na których jego bolid nie powinien normalnie się znajdować). Ale granica awansu do q2 w fw42, w 20 i 21 reguralne awanse do q2 w bolidzie który normalnie powinien gnić w q1, p3 w kwali w Rosji 21 a kilka wyścigów wcześniej otarcie się o pole position w pierdzielonym williamsie to coś.
@Polonez_fan: fajnie że dostawał się do Q2 a potem kończył wyścig koło Nicolasa, czyżby setup? Porównaj Albona do Latifiego i takiej super roboty Gekon nie robił. Wręcz bym powiedział że Alex zdominował Latifiego lepiej niż pacynka. Już mercedes pokazał że zdezelowany oponiarz i tak ma lepszy racepace niż zmotowowany gnojek. Żorżowi zabierz umiejętność poskładania dobrego kółka i typ jest przeciętniakiem którego robił jednoręki inwalida w bolidzie na taśme i gluty. Broni