Wpis z mikrobloga

@Niemamwiedzy: Nie powiedział, że służby tylko, że początkowo była to zorganizowana akcja.

Bartosiak, bartosiakiem ale coś złego się dzieje z debatą. Miała być popularyzacja dyskusji o strategi, wojskowości, geopolityce, a zamiast tego mamy monetyzację kilku znanych kolesi, którzy cisną po sobie nawzajem, wojnę na memy i co raz większe bzdury wymyślane na ich temat. Jeszcze któryś miesiąc temu czytałem tutaj, bardziej lub mniej sensowną krytykę ANW, teraz jest zawalony tag bartosiaka
@KniazZvyrdas: nie, że źle, ale tak to brzmiało jakby miał na to wpływ. Trochę jakbym na wykopie napisał do rządzących, nie ważcie się uciekać, i traktował to tak jakby przyjeli do wiadomości
@Tytanowy powiedział że była to zorganizowana akcja przez ludzi którym nie podoba się to że podważa obecny system dystrybucji dóbr. Nie umniejszaj jego paranoi, bo to co piszesz sugerowałoby że chodzi o zorganizowana akcje wykopu a nie to powiedział.

z całą resztą się zgadzam. I eowniez zauważam problem gwiazdorzenia i splycania debaty do kwwstii personalnych po stronie wszystkich jej uczestników (ja sobie mogę na to pozwolić żeby jechać po Bartosiak bo uczest